Usuwanie odpadów i likwidacja dzikich wysypisk w obrębie pasa drogowego dróg powiatowych Powiatu Krakowskiego w 2026 roku z podziałem na zadania
ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413721
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413721/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-31 10:18
- Lokalizacja
- Batowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7c55bb89-6efa-4eae-a670-1bef312b4c10
- Identyfikator
- 6772084980
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413721 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usuwanie odpadów i likwidacja dzikich wysypisk w obrębie pasa drogowego dróg powiatowych Powiatu Krakowskiego w 2026 roku z podziałem na zadania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351579270
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Karola Wojtyły 106
1.4.2.) Miejscowość: Batowice
1.4.3.) Kod pocztowy: 32-086
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdpk.net
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpk.krakow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c55bb89-6efa-4eae-a670-1bef312b4c10
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413721
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00140630
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usuwanie odpadów i likwidacja dzikich wysypisk w obrębie pasa drogowego dróg powiatowych Powiatu Krakowskiego w 2026 roku z podziałem na zadania
Umowa dla części nr 4
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie pasów drogowych, usuwanie odpadów komunalnych i likwidacja dzikich wysypisk w obrębie pasa drogowego dróg powiatowych powiatu krakowskiego z podziałem na 4 Zadania. Zakres prac polega na zebraniu, usunięciu śmieci i odpadków takich jak wszelkiego rodzaju opakowania, butelki, puszki, sprzęt gospodarstwa domowego itp. a także innych przedmiotów i odpadków pochodzenia organicznego i nieorganicznego, porzuconych lub pozostawionych w pasie drogowym, na całej długości dróg obustronnie, z załadunkiem na środek transportu, wywiezieniem i złożeniem do odpowiedniej instalacji przetwarzania odpadów komunalnych wraz z opłatą za składowanie oraz likwidację dzikich wysypisk w obrębie pasa drogowego.
2. Szczegółowy zakres prac przewidzianych do wykonania przedstawiony jest w Formularzu cenowym, stanowiącym Załączniki nr 1.4 do oferty, odrębny dla każdego zadania:
Zadanie nr 4 – obejmuje drogi w Rejonie 4 na terenie gmin: Iwanowice, Słomniki, Kocmyrzów - Luborzyca, Igołomia – Wawrzeńczyce.
3. Mapki sieci dróg pod adresem: https://zdpk.krakow.pl/zdpk2/nasze-drogi/
4. Dokładna lokalizacja dzikich wysypisk będzie podana przez inspektora rejonu.
5. Faktyczna i dokładna ilość jednostek do wykonania zostanie wpisana w protokole przekazania odcinka drogi do oczyszczenia.
6. Ilość prac objęta przetargiem jest ilością orientacyjną (przewidywaną) i może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego, przy czym minimalna wartość zamówienia nie może być mniejsza niż 80% całości zamówienia brutto.
3.9.) Główny kod CPV: 90000000-7 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
90600000-3 - Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane
90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-104.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): F.I.H.U. Pol-Krak-Nomad s.c. Z.Suwaj , M.Horośko-Suwaj
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350509072
4.3.3.) Ulica: Rusznikarska 14a/12
4.3.4.) Miejscowość: Kraków
4.3.5.) Kod pocztowy: 31-261
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 96200,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00207151/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-10
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 96200,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |