„Remont częściowy budynku w kompleksie wojskowym 22. BLT Malbork” – II POSTĘPOWANIE
22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413755
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413755/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-31 10:30
- Lokalizacja
- Malbork, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d6c5bfb0-7bd0-48a0-96ed-2adade94758f
- Identyfikator
- 5791927841
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413755 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Remont częściowy budynku w kompleksie wojskowym 22. BLT Malbork”
– II POSTĘPOWANIE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192471265
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: 17 MARCA 20
1.4.2.) Miejscowość: Malbork
1.4.3.) Kod pocztowy: 82-200
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.4.7.) Numer telefonu: 22blt.przetargi@ron.mil.pl
1.4.8.) Numer faksu: 22blt.przetargi@ron.mil.pl
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: 22blt.przetargi@ron.mil.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.22blot.wp.mil.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d6c5bfb0-7bd0-48a0-96ed-2adade94758f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413755
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00208528
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Remont częściowy budynku w kompleksie wojskowym 22. BLT Malbork”
– II POSTĘPOWANIE
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest remont budynku nr 3 w kompleksie wojskowym przy ul. Sikorskiego 33 w 22. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Malborku, polegającego na wykonaniu remontu pokrycia dachu z pap asfaltowych, obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych, instalacji odgromowej, przemurowanie koron kominów i uzupełnienie tynków zewnętrznych elewacji.
1.1 Zakres robót:
- demontaż rynien i rur spustowych
- demontaż obróbek blacharskich: pasów nad i podrynnowych, obróbek kominów ,
- demontaż podstaw dachowych,
- demontaż pokrycia z papy asfaltowej wzdłuż rynien oraz w miejscach zapadniętych
- skucie starych tynków ścian w rejonie ubytków tynków zewnętrznych,
- przemurowanie koron kominów z cegły pełnej kl. 200,
- wykonanie tynków c-w Kat. III zewnętrznych (uzupełnienie ubytków ) na wysokości ok 7 m,
- wykonanie tynków c-w Kat. II zewnętrznych (uzupełnienie ubytków i tynkowanie koron kominów na dachu płaskim)
- wykonanie obróbek blacharskich elementów ujętych w punkcie rozbiórki; zastosować blachę tytanowo cynkową gr min. 0,65 mm natural,
- montaż podstaw dachowych prefabrykowanych w miejscach demontażu,
- montaż rynien i rur spustowych z blachy tytanowo-cynkowej "natural",
- montaż pokrycia papowego z papy termozgrzewalnej w układzie dwu warstwowym na podłożu betonowym w miejscach korekty spadków pokrycia dachu,
- montaż pokrycia papowego z papy termozgrzewalnej jednowarstwowej na podłożu z papy perforowanej
- wymiana instalacji odgromowej na dachu i przewodów odprowadzając do złącz kontro
3.9.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45410000-4 - Tynkowanie
45261320-3 - Kładzenie rynien
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-28
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
28 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Prywatne RONDO Ewa Szmaglińska
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5811003265
4.3.3.) Ulica: Kwidzyńska 39
4.3.4.) Miejscowość: Rozpędziny
4.3.5.) Kod pocztowy: 82-500
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 369310,42 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00266792/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-13
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność zmiany zakresu prac z uwagi na wystąpienie robót dodatkowych - zwiększenie maksymalnej wartości umowy oraz zmiany terminu wykonania przedmiotu umowy z powodu występowania opadów uniemożliwiających prawidłowość wykonania prac.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Konieczność zmiany zakresu prac z uwagi na wystąpienie robót dodatkowych - zwiększenie maksymalnej wartości umowy oraz zmiany terminu wykonania przedmiotu umowy z powodu występowania opadów uniemożliwiających prawidłowość wykonania prac.
5.4.6.) Wartość zmiany: 8728,04
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność zmiany terminu wykonania przedmiotu umowy z powodu występowania opadów uniemożliwiających prawidłowość wykonania prac.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Konieczność zmiany terminu wykonania przedmiotu umowy z powodu występowania opadów uniemożliwiających prawidłowość wykonania prac.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 378038,46 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Aneks nr 1 - wzrost kwoty o 8728,04 zł oraz terminu wykonania z 4 do 7 tygodniAneks nr 2 - zmiana terminu wykonania z 7 do 11 tygodni
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |