31.2025 Sprzedaż i dostawa materiałów opatrunkowych i folii operacyjnych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413764
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413764/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 10:33
- Lokalizacja
- Mielec, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4bb91ada-f9f6-4491-9a78-9e2433dafeb8
- Identyfikator
- 8171750893
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413764 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
31.2025 Sprzedaż i dostawa materiałów opatrunkowych i folii operacyjnych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308637
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Żeromskiego 22
1.4.2.) Miejscowość: Mielec
1.4.3.) Kod pocztowy: 39-300
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.4.7.) Numer telefonu: 177800146
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpital.mielec.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.mielec.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4bb91ada-f9f6-4491-9a78-9e2433dafeb8
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413764
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00252264
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
31.2025 Sprzedaż i dostawa materiałów opatrunkowych i folii operacyjnych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
Umowa dla części nr 6
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
GRUPA 6 - Opatrunki specjalistyczne z miodem Manuka
Przedmiotem zamówienia w Grupie 6 jest sprzedaż i dostawa opatrunków specjalistycznych z miodem Manuka, w tym:
L.p. Nazwa międzynarodowa J.m. Ilość
1 Opatrunek nasączony 2 X większą ilością medycznego miodu Manuka, pobudza autolityczne oczyszczanie ran, hamuje wzrost bakteryjny, pobudza epitalizację, zapobiega maceracji brzegów rany, umożliwia przedostawanie się nadmiaru wysięku do opatrunku wtórnego, na każdy rodzaj rany szczególnie z martwicą suchą, rozpływną o nieprzyjemnym zapachu, na owrzodzenia, odleżyny, rozm.10 x 12,5 cm op.10 sztuk op 25
2 Specjalistyczny opatrunek z medycznym miodem Manuka, który posiada silne działania antybakte ryjne, osmotyczne i wspomaga oczyszczanie się ran z tkanek martwiczych, nieweluje nieprzyjemny zapach z rany i zapewnia odpowiedni poziom wilgotności co sprzyja szybszemu gojeniu , owrzodzenia podudzi, odleżyny, rany chirurgiczne, oparzenia, przeszczepy miejscowe, op. tuba 14,2 g op 160
3.9.) Główny kod CPV: 33141110-4 - Opatrunki
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
33631000-2 - Produkty lecznicze dla dermatologii
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-04
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-07-04 do 2026-08-054.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KIKGEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363852064
4.3.3.) Ulica: ul. Marii Curie-Skłodowskiej 7
4.3.4.) Miejscowość: Ujazd
4.3.5.) Kod pocztowy: 97-225
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 11418,17 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00354415/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-05
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 3
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana producenta asortymentu oraz kodów UDI-DI
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Na podstawie aneksu zmieniono w poz. 1 i 2 nazwę producenta z Links Medical Products na ECTOMED Guildford road Trading Estate, Farnham, Surrey GU9 9PZ, Wielka Brytania
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Znaczne wykorzystanie wartości umowy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Na podstawie aneksu zwiększono wartość pierwotną umowy do kwoty 11418,17 zł
5.4.6.) Wartość zmiany: 1028,57
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Niewykorzystanie wartości umowy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Na podstawie prawa opcji przedłużono umowę do dnia 05.08.2026r. nie dłużej niż do wykorzystania wartości Umowy.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 7646,40 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |