Zakup, dostawa i montaż mebli do internatów i kwater internatowych
Agencja Mienia Wojskowego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413781
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413781/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 10:37
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dbe3c640-4d56-4cde-b293-8deefb4895c2
- Identyfikator
- 5261038122
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413781 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup, dostawa i montaż mebli do internatów i kwater internatowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011263946
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Nowowiejska 26A
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-911
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp.wa@amw.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amw.com.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dbe3c640-4d56-4cde-b293-8deefb4895c2
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413781
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 797970-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup, dostawa i montaż mebli do internatów i kwater internatowych
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli do internatów i kwater internatowych usytuowanych na terenie Warszawy i innych miejscowości położonych w obszarze właściwości Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Warszawie,.
2. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień CPV 39100000-3 Meble.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-25
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Separ-Meble Arkadiusz Piechowski
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7393243819
4.3.3.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 6
4.3.4.) Miejscowość: Olsztyn
4.3.5.) Kod pocztowy: 10-502
4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 330009,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 61684-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-22
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 330009,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |