Wywóz i unieszkodliwianie odpadów medycznych

ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁOWICZU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413791
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413791/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-31 10:41
Lokalizacja
Łowicz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-281af564-32a4-4e7e-96e7-aa2bc9a630ab
Identyfikator
8341456538
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie odpadów medycznychUsługi usuwania odpadów szpitalnychUsługi gromadzenia, transportu i wywozu odpadów szpitalnych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413791 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Wywóz i unieszkodliwianie odpadów medycznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁOWICZU

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750079660

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Ułańska 28

1.4.2.) Miejscowość: Łowicz

1.4.3.) Kod pocztowy: 99-400

1.4.4.) Województwo: łódzkie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.4.7.) Numer telefonu: 468375611 wew 281

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: maciej.zalewski@zoz.pol.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zoz.pol.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-281af564-32a4-4e7e-96e7-aa2bc9a630ab

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413791

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00439113

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Wywóz i unieszkodliwianie odpadów medycznych

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Wywóz i unieszkodliwianie odpadów medycznych

3.9.) Główny kod CPV: 90524000-6 - Usługi w zakresie odpadów medycznych

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

90524000-6 - Usługi w zakresie odpadów medycznych

90524200-8 - Usługi usuwania odpadów szpitalnych

90524400-0 - Usługi gromadzenia, transportu i wywozu odpadów szpitalnych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-29

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2024-09-03 do 2026-09-02

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ECO-ABC Sp. z o.o.

4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ECO CLEAN ENERGY S.A.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 012124833

4.3.3.) Ulica: Przemysłowa 7

4.3.4.) Miejscowość: Bełchatów

4.3.5.) Kod pocztowy: 97-400

4.3.6.) Województwo: łódzkie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 891907,20 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00514777/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-09-02

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zwiększenie wartości umowy o 10%

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zwiększenie wartości umowy o 10%

5.4.6.) Wartość zmiany: 976581,65

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 976581,65 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi