Dostawa i wymiana wodomierzy z odczytem radiowym wraz z dostawą zestawu inkasenckiego oraz dostawą i wdrożeniem systemu do zdalnego odczytu danych przez Zarząd Nieruchomości Miejskich w Kutnie.
ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI MIEJSKICH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413825
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413825/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 10:53
- Lokalizacja
- Kutno, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5acb8e85-110e-4e77-ad11-da7f1ef116c1
- Identyfikator
- 473295138
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413825 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i wymiana wodomierzy z odczytem radiowym wraz z dostawą zestawu inkasenckiego oraz dostawą i wdrożeniem systemu do zdalnego odczytu danych przez Zarząd Nieruchomości Miejskich w Kutnie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI MIEJSKICH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 473295138
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Oporowska 5
1.5.2.) Miejscowość: Kutno
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.7.) Numer telefonu: 24 252 80 00, 24 252 81 05
1.5.8.) Numer faksu: 24 252 81 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@znm.kutno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.znm.kutno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5acb8e85-110e-4e77-ad11-da7f1ef116c11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Miejski Zakład Budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie nieruchomościami miejskimi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i wymiana wodomierzy z odczytem radiowym wraz z dostawą zestawu inkasenckiego oraz dostawą i wdrożeniem systemu do zdalnego odczytu danych przez Zarząd Nieruchomości Miejskich w Kutnie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5acb8e85-110e-4e77-ad11-da7f1ef116c1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413825
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00079719/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa i wymiana wodomierzy z odczytem radiowym wraz z dostawą zestawu inkasenckiego oraz dostawą i wdrożeniem systemu do zdalnego odczytu danych przez Zarząd Nieruchomości Miejskich w Kutnie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321731
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3/ZNM/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia publicznego jest dostawa z wymianą wodomierzy z odczytem radiowym i zestawem inkasenckim do samodzielnego dokonywania odczytów przez Zarząd Nieruchomości Miejskich w Kutnie wraz z montażem, uruchomieniem i wdrożeniem systemu do zdalnego odczytywania danych z wodomierzy.
Ilość zamawianych urządzeń i usług:
1. Wodomierze DN15: wodomierz jednostrumieniowy, suchobieżny, wyposażony w moduł radiowy (nakładkę radiową) z możliwością zabudowy w instalacjach lokalowych na przewodach poziomych i pionowych dla wodomierzy - 1501 szt. (usługa montażu z materiałem) wraz z założeniem plomby plastikowej, samozatrzaskowej na wodomierz po instalacji,
2. Zestaw inkasencki do odczytu danych z wodomierzy – składający się z odbiornika radiowego oraz licencji na oprogramowanie dla systemu z zezwoleniem na udzielenie sublicencji kolejnemu podmiotowi – 1 szt.,
3. Konfiguracja, wdrożenie, uruchomienie urządzeń,
4. Szkolenie pracowników Zamawiającego z obsługi zestawu inkasenckiego i programu.
Wyszczególniona ilość wodomierzy jest ilością szacunkową.
Ostateczna ilość wodomierzy z nakładkami radiowymi zostanie ustalona na podstawie protokołu końcowego (tj. według rzeczywistej liczby zamontowanych wodomierzy we wskazanych budynkach).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wynika z załącznika Nr 1 do SWZ, który stanowi załącznik Nr 1 do umowy.
Zamawiający zastrzega możliwość ograniczenia zakresu zamówienia, a w konsekwencji również całkowitego wynagrodzenia określonego w umowie. Ograniczenie przez Zamawiającego zakresu przedmiotu zamówienia nie stanowi niewykonania lub nienależytego wykonania zobowiązania. Wykonawcy nie przysługuje wówczas prawo do żądania wynagrodzenia ani odszkodowania za zaniechany zakres robót. Minimalna wartość świadczenia Zamawiającego wynosi 80 % całkowitego wynagrodzenia. Minimalna wielkość świadczenia Wykonawcy wynosi 80% przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38421100-3 - Wodomierze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
51210000-7 - Usługi instalowania urządzeń pomiarowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 226146,96 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 455479,17 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 226146,96 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GLOBTREE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 280292161
7.3.3) Ulica: Władysława Trylińskiego 16
7.3.4) Miejscowość: Olsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 10-683
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 226146,96 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |