Remont drogi gminnej Nr 2548250 „Zęzów-Górska” w km 0+000 do km 0+228,00 w m. Tymbark oraz remont drogi gminnej Nr 2548091 „Smagówka” w km 0+000 do km 0+263,00 w m. Podłopień, Gmina Tymbark

GMINA TYMBARK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413813
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413813/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-31 10:48
Lokalizacja
Tymbark, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4c9e44c6-2da2-41ca-a614-65943ad02361
Identyfikator
7371362818
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413813 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej Nr 2548250 „Zęzów-Górska” w km 0+000 do km 0+228,00 w m. Tymbark oraz remont drogi gminnej Nr 2548091 „Smagówka” w km 0+000 do km 0+263,00 w m. Podłopień, Gmina Tymbark

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA TYMBARK

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892742

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: 49

1.4.2.) Miejscowość: Tymbark

1.4.3.) Kod pocztowy: 34-650

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.4.7.) Numer telefonu: 185065700

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ug.tymbark@tymbark.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tymbark.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c9e44c6-2da2-41ca-a614-65943ad02361

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413813

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00151749

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Remont drogi gminnej Nr 2548250 „Zęzów-Górska” w km 0+000 do km 0+228,00 w m. Tymbark oraz remont drogi gminnej Nr 2548091 „Smagówka” w km 0+000 do km 0+263,00 w m. Podłopień, Gmina Tymbark

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Część 2: Remont drogi gminnej Nr 2548091 „ Smagówka” w km 0+000 do km 0+263,00 w m. Podłopień
Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej o długości ok. 263 m obejmujący wykonanie robót przygotowawczych, rozbiórkowych istniejących nawierzchni, wymianę elementów odwodnienia oraz wykonanie konstrukcji nawierzchni jezdni wraz z wykonaniem poboczy i robotami wykończeniowymi z dokumentacją zamówienia

3.9.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-30

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

3 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Stanisław Kurek PPUH Drog-Bet

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7371912940

4.3.4.) Miejscowość: Limanowa

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 188404,27 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00230174/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-10

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

w toku realizacji Umowy wystąpiły okoliczności, których Zamawiający, działając z należytą starannością, nie mógł
przewidzieć na etapie przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, skutkujące
koniecznością wykonania robót budowlanych dodatkowych nieobjętych zamówieniem podstawowym, niezbędnych do
prawidłowej realizacji przedmiotu Umowy

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

W związku z okolicznościami, o których mowa powyżej, Strony postanawiają dokonać zmiany wynagrodzenia Wykonawcy

5.4.6.) Wartość zmiany: 47068,57

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 235472,84 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane