„Wykonanie zewnętrznego odcinka instalacji gazu oraz wewnętrznej instalacji gazu i centralnego ogrzewania z kotłownią na paliwo gazowe dla zabytkowego budynku „Sokoła” w Tuchowie”

GMINA TUCHÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413850
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413850/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-31 10:59
Lokalizacja
Tuchów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8610a4d7-6f15-4e52-8867-de7c7ae19551
Identyfikator
9930336443
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne gazoweInstalowanie centralnego ogrzewania

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413850 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Wykonanie zewnętrznego odcinka instalacji gazu oraz wewnętrznej instalacji gazu i centralnego ogrzewania z kotłownią na paliwo gazowe dla zabytkowego budynku „Sokoła” w Tuchowie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA TUCHÓW

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661168

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.4.2.) Miejscowość: Tuchów

1.4.3.) Kod pocztowy: 33-170

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.4.7.) Numer telefonu: 146525474

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: um@tuchow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tuchow.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8610a4d7-6f15-4e52-8867-de7c7ae19551

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413850

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00254918

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Wykonanie zewnętrznego odcinka instalacji gazu oraz wewnętrznej instalacji gazu i centralnego ogrzewania z kotłownią na paliwo gazowe dla zabytkowego budynku „Sokoła” w Tuchowie”

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane dotyczące zadania pn.
„Zewnętrzny odcinek instalacji gazu oraz wewnętrzna instalacja gazu i centralnego ogrzewania z kotłownią na paliwo gazowe dla zabytkowego budynku „Sokoła” w Tuchowie”
1.2. Zakres zadania obejmuje w szczególności budowę:
zewnętrznego odcinka instalacji gazu oraz wewnętrznej instalacji gazu i centralnego ogrzewania z kotłownią na paliwo gazowe dla zabytkowego budynku „Sokoła” w Tuchowie przy ul. Chopina5 na działce nr 1625/4 obr. Tuchów.
1.3. Szczegółowy przedmiot zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia został określony w załącznikach do SWZ:
1.3.1. Opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 4 do SWZ.
1.3.2. Dokumentacji projektowej - załącznik nr 6 do SWZ.
1.3.3. Przedmiarze robót - załącznik nr 7 do SWZ.
1.3.4. Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 8 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

3 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eco-Ins-Bud Jan Sterkowiec – w spadku

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8731016043

4.3.4.) Miejscowość: Jodłówka Tuchowska 270

4.3.5.) Kod pocztowy: 33-173

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 161225,41 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00308497/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-21

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 161225,41 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane