KŁĘBANOWICE - droga dojazdowa do gruntów rolnych

GMINA LEGNICKIE POLE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413853
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413853/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-31 11:00
Lokalizacja
Legnickie Pole, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-125790ba-e443-498f-8de8-bed93726d9ca
Identyfikator
6911276075
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty drogoweRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni drógWymiana nawierzchni drogowej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413853 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
KŁĘBANOWICE - droga dojazdowa do gruntów rolnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEGNICKIE POLE

1.3.) Oddział zamawiającego: GMINA LEGNICKIE POLE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647481

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Klasztorna 20

1.5.2.) Miejscowość: Legnickie Pole

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-241

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@legnickiepole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.legnickiepole.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-125790ba-e443-498f-8de8-bed93726d9ca

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

KŁĘBANOWICE - droga dojazdowa do gruntów rolnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-125790ba-e443-498f-8de8-bed93726d9ca

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413853

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00377306

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ORG.271.18.2026.R.TP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Celem opracowania jest remont istniejącej jezdni drogi wewnętrznej położonej na działkach nr 323/2, 234, 235, 316 w miejscowości Kłębanowice gmina Legnickie Pole. Zakres opracowania obejmuje wykonanie remontu istniejącej nawierzchni na nawierzchnię z masy mineralno – asflatowej w celu likwidacji występujących nierówności i deformacji zarówno w profilu podłużnym jak w przekroju poprzecznym , który polega na:
• wykonanie nowej konstrukcji nawierzchni jezdni
• remont poboczy
• regulację istniejących włazów, skrzynek wodociągowych itp.
• Wykonanie przepustu na zjeździe
3. Przedmiotowa droga jest to typowa droga dojazdowa do gruntów rolnych o nawierzchni częściowo gruntowej i częściowo z kruszywa, która przez lata uzupełniana była materiałami pochodzącymi z rozbiórek w celu utrzymania przejezdności. Pochylenie poprzeczne jezdni jest częściowo jednostronne i częściowo dwustronne. Droga w stanie istniejącym posiada przekrój szlakowy. Nawierzchnia jezdni jest utwardzona kruszywem oraz częściowo jest gruntowa. Jej szerokości
4. waha się od 3,0 do 6,0 m. Jezdnia posiada liczne ubytki, wgłębienia, koleiny oraz nierówności co kwalifikuje ją jako nawierzchnię w złym stanie technicznym. Taki stan nawierzchni stwarza zagrożenie dla uczestników ruchu. Ze względu na to została przewidziana wymiana istniejącej warstwy nawierzchni i ułożenie nowej wraz ze wzmocnieniem istniejącego podłoża.
5. Konstrukcja nawierzchni drogi z betonu asfaltowego:
Warstwa ścieralna z AC11S gr. 4 cm,
Warstwa wiążąca z AC16W gr. 5 cm,
Podbudowa zasadnicza z niesortu 0/31,5 stabil. mechanicznie gr. 20 cm,
Stabilizacja 1,5-2,5 MPa gr. 15 cm
Grubość konstrukcji 44 cm.
6. Regulacja istniejących studzienek jest po stronie Wykonawcy
7. Prace powinny być wykonywane z zachowaniem wszelkich zasad BHP.
8. Szczegółowy zakres prac wraz z dokumentacją stanowi załącznik nr 1 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233140-2 - Roboty drogowe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia,

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane