Wykonanie telemechaniki w celu przyłączenia instalacji fotowoltaicznych w Kostkowicach i Przyłubsku do sieci (II postępowanie)
GMINA KROCZYCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413903
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413903/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-31 11:11
- Lokalizacja
- Kroczyce, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0e644e45-cbf1-4cd3-a98e-550219fd2d7a
- Identyfikator
- 6492289505
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413903 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie telemechaniki w celu przyłączenia instalacji fotowoltaicznych w Kostkowicach i Przyłubsku do sieci
(II postępowanie)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KROCZYCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398729
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: BATALIONÓW CHŁOPSKICH 29
1.5.2.) Miejscowość: Kroczyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-425
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: 343152150
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kroczyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kroczyce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gwkroczyce.e-zp.finn.pl/procurements/130/procurement1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie telemechaniki w celu przyłączenia instalacji fotowoltaicznych w Kostkowicach i Przyłubsku do sieci(II postępowanie)
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e644e45-cbf1-4cd3-a98e-550219fd2d7a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413903
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033512/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie telemechaniki w celu przyłączenia instalacji fotowoltaicznych w Kostkowicach i Przyłubsku do sieci
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 Priorytet FESL.10 „Fundusze Europejskie na transformację”;Działanie FESL.10.06 „Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii”. Projekt pn.: „Wykonanie instalacji fotowoltaicznych na potrzeby oczyszczalni ścieków, zasilania ujęć wody oraz na obiektach użyteczności publicznej w Gminie Kroczyce”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307472
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UG-V.271.2.00003.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie telemechaniki oraz modernizacji infrastruktury
przyłączeniowej, niezbędnych do przyłączenia do sieci elektroenergetycznej instalacji fotowoltaicznych wykonanych na
potrzeby:
- oczyszczalni ścieków w Kostkowicach oraz
- ujęcia wody w Przyłubsku.
Instalacje PV zostały wykonane w ramach odrębnej umowy zawartej w 2025 r. w wyniku przeprowadzonego postępowania o
udzielenie zamówienia publicznego. Niniejsze zamówienie nie obejmuje wykonania ani modyfikacji samych instalacji
fotowoltaicznych, z wyjątkiem prac niezbędnych do ich skutecznego przyłączenia do sieci.
Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia kompatybilności realizowanych prac z już wykonaną infrastrukturą instalacji
PV.
W ramach realizacji zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do zgłoszenia istniejących instalacji fotowoltaicznych do
OSD, zawiadomienia PSP, uruchomienia instalacji PV oraz przeszkolenia użytkowników w zakresie użytkowania
włączonych instalacji do sieci.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 455100,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 461250 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 455100,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Resso Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5472227268
7.3.3) Ulica: Gliwicka 41
7.3.4) Miejscowość: Sośnicowice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-153
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 455100,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |