Zakup wraz z dostawą wyposażenia dla kierunku pielęgniarstwo w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Przemyślu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413904
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413904/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 11:11
Lokalizacja
Przemyśl, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-07f99552-02a1-47ed-9367-47121ce14b67
Identyfikator
7952213669
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pomoce dydaktyczneSprzęt dydaktycznyUrządzenia medyczneMeble medyczneUrządzenia diagnostyczne

Wykonawcy

3 przyznane

· lot 0
· lot 0
PROEQUIP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413904 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wraz z dostawą wyposażenia dla kierunku pielęgniarstwo w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Przemyślu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 651431983

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Książąt Lubomirskich 6

1.5.2.) Miejscowość: Przemyśl

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-700

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pwsw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pansp.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pwsw

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup wraz z dostawą wyposażenia dla kierunku pielęgniarstwo w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07f99552-02a1-47ed-9367-47121ce14b67

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413904

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00071045/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.7 Zakup specjalistycznego sprzętu dla IOZ w PANS w Przemyślu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00351432

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PANS-DIZ/382/I/08/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 205000 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 114480 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres zadania:
1. Maski nakładki na fantom pozorujące stany fizjologiczne i patologiczne- 4 szt.
2. Zestaw okularów do symulacji zaburzeń wzroku - 1 szt.
3. Kombinezon pozorujący otyłość u osoby dorosłej- 1 szt.
4. Zestaw gogli do symulacji zmęczenia- 1 szt.
5. Trenażer do nauki wykonywania iniekcji śródskórnej – przedramię z dłonią- 4 szt.
6. Standardowa ręka do nauki wkłuć - Standard Venipuncture Arm- 4 szt.
7. Symulator starości- 1 szt.
8. Okulary symulujące wady wzroku- 1 szt.
9. Nakładka na piersi do wykonywanie resuscytacji krążeniowo- oddechowej- 1 szt.
10. Zestaw standardowych ramion do iniekcji dożylnych wraz z elementami zużywalnymi- 1 szt.
11. Podkładka do iniekcji podskórnej w okolice brzucha- 4 szt.
12. Zakładany model do nauki wykonywania iniekcji dożylnej i pobierania krwi- 4 szt.
13. Narzędzie do szkolenia z zakresu higieny rąk pod kontrolą UV z kamerą- 1 szt.
14. Trenażer do pielęgnacji stomii- 3 szt.
15. Wymienne żyły do trenażerów do pobierania krwi- 3 szt.
16. Trenażer do higieny jamy ustnej- 2 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.) Wartość części: 87103 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres zadania:
1. Łóżko szpitalne- 2 szt.
2. Parawan lekarski teleskopowy- 2 szt.
3. Wózek zabiegowy oddziałowy z kuwetami- 4 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33192000-2 - Meble medyczne

4.5.5.) Wartość części: 15264 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres zadania:
1. ABI miernik wskaźnika kostka-ramię- 1 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne

4.5.5.) Wartość części: 12113 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19440,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19440,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19440,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ProEquip sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8943275074

7.3.3) Ulica: ul. Karmelkowa 33-35 paw. 4

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 52-437

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19440,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy