Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych „Zagroda” w miejscowości Zawadka, Gmina Tymbark
GMINA TYMBARK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413873
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413873/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-31 11:04
- Lokalizacja
- Tymbark, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4de4b2d1-5205-4866-bfce-669803825110
- Identyfikator
- 7371362818
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413873 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych „Zagroda” w miejscowości Zawadka, Gmina Tymbark
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA TYMBARK
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892742
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: 49
1.4.2.) Miejscowość: Tymbark
1.4.3.) Kod pocztowy: 34-650
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.4.7.) Numer telefonu: 185065714
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: g.szubryt@tymbark.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tymbark.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4de4b2d1-5205-4866-bfce-669803825110
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413873
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00272235
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych „Zagroda” w miejscowości Zawadka, Gmina Tymbark
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych „Zagroda” w miejscowości Zawadka, Gmina Tymbark
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji drogi rolniczej Zawadka–Zagroda, zlokalizowanej na działce ewidencyjnej nr 108 w miejscowości Zawadka, Gmina Tymbark, na odcinku od km roboczego 0+997 do km 1+590.
3.9.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
70.00 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Kazimierz Dudzik FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA KADBUD
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 737 113 19 93
4.3.4.) Miejscowość: Mszana Dolna
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 222630 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00341631/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-25
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 222630,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |