TPm-49/25 Sukcesywna dostawa jednorazowych środków czystości na potrzeby jednostek Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413875
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413875/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 11:05
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a6183c7a-515a-4603-a7e7-afad68e9ecb7
- Identyfikator
- 7770003104
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413875 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
TPm-49/25 Sukcesywna dostawa jednorazowych środków czystości
na potrzeby jednostek Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
1.2.) Oddział zamawiającego: DZP UMP
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288811
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Fredry 10
1.4.2.) Miejscowość: Poznań
1.4.3.) Kod pocztowy: 61-701
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@ump.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ump.edu.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6183c7a-515a-4603-a7e7-afad68e9ecb7
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413875
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00307429
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
TPm-49/25 Sukcesywna dostawa jednorazowych środków czystości
na potrzeby jednostek Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych środków czystości na potrzeby jednostek Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3 do SWZ – OPZ.
3.9.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Eko Higiena Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7772611925
4.3.3.) Ulica: ul. Logistyczna 7
4.3.4.) Miejscowość: Dąbrówka
4.3.5.) Kod pocztowy: 62-070
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 53508,69 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00353124/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W związku z niemożliwym do przewidzenia na etapie postępowania wzrostem potrzeb Zamawiającego w zakresie sukcesywnych dostaw jednorazowych środków czystości oraz potrzebą pilnego zrealizowania zakupu, na podstawie § 5 ust. 1 umowy nr DZP 91/2025 w związku z art. 455 ust. 2 ustawy ustawa z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.), Strony postanawiają zmienić umowę nr DZP 91/2025 z dnia 30.07.2025 r.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
§ 6 ust. 1 umowy DZP 91/2025 z dnia 30.07.2025 roku otrzymuje brzmienie:
„1. Za wykonanie przedmiotu umowy określonego w § 1 ust. 1 Zamawiający zobowiązuje się zapłacić Wykonawcy maksymalnie wynagrodzenie umowne w wysokości: 58 806,05 zł brutto słownie: pięćdziesiąt osiem tysięcy osiemset sześć złotych 05/100 brutto, zgodnie z ofertą cenową Wykonawcy. Cena zakupu w PLN obejmuje wartość netto + podatek VAT= brutto”.
5.4.6.) Wartość zmiany: 5297,36
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 58469,62 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy |