Sukcesywne dostawy wyrobów mięsnych do Aresztu Śledczego w Krasnymstawie

Areszt Śledczy w Krasnymstawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413883
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413883/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 11:07
Lokalizacja
Krasnystaw, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c97372d9-e23f-4ca4-9d37-3214f3b61734
Identyfikator
5641040734
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WieprzowinaPodrobyTłuszcze zwierzęceKaszanka i inne wędliny krwisteWędliny drobiowe

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413883 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywne dostawy wyrobów mięsnych do Aresztu Śledczego w Krasnymstawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Areszt Śledczy w Krasnymstawie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320928

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Poniatowskiego 27

1.4.2.) Miejscowość: Krasnystaw

1.4.3.) Kod pocztowy: 22-300

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: as_krasnystaw@sw.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://askrasnystaw.bip.gov.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c97372d9-e23f-4ca4-9d37-3214f3b61734

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413883

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00432806

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Sukcesywne dostawy wyrobów mięsnych do Aresztu Śledczego w Krasnymstawie

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów mięsnych do Aresztu Śledczego w Krasnymstawie – w
ilościach i asortymencie wskazanym poniżej:
Przedmiot zamówienia j.m. Ilość
1. Łopatka wieprzowa bez kości kg 30
2. Wątroba wieprzowa kg 700
3. Smalec kg 200
4. Kiełbasa zwyczajna kg 1500
5. Kiełbasa mortadela kg 1800
6. Kiełbasa parówkowa kg 500
7. Parówki cienkie kg 1300
8. Luncheon Meat kg 380
9. Pieczeń wiedeńska kg 350
10. Kaszanka gryczana kg 100
11. Przysmak śniadaniowy kg 180
12. Kiełbasa szynkowa kg 15
13. Mielonka drobiowa kg 220
14. Serdelki drobiowe kg 150
15. Kanapkowa drobiowa kg 100
16. Blok drobiowy kg 10
17. Mortadela drobiowa kg 1400
Warunkiem ważności oferty jest zagwarantowanie dostawy przez oferenta wszystkich artykułów wchodzących w skład
asortymentu wyszczególnionego powyżej

3.9.) Główny kod CPV: 15113000-3 - Wieprzowina

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

15114000-0 - Podroby

15412100-0 - Tłuszcze zwierzęce

15131134-3 - Kaszanka i inne wędliny krwiste

15131135-0 - Wędliny drobiowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-14

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2025-10-17 do 2026-04-17

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Masarnia Rzemieślnicza Elżbieta Zając Spółka jawna

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430531871

4.3.4.) Miejscowość: Kraśnik

4.3.5.) Kod pocztowy: 23-200

4.3.6.) Województwo: lubelskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 89123,25 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00489957/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-17

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 87894,38 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy