BZP.271.55.2026 Wykonanie robót (......) pod nazwą: „Remont instalacji elektrycznej w lokalu położonym przy ul. Żółkiewskiego 23/9 w Nowym Sączu”
Miasto Nowy Sącz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413887
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413887/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-31 11:08
- Lokalizacja
- Nowy Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-39db49d4-69b6-4efa-869e-52ae1ae18aba
- Identyfikator
- 7343507021
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413887 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
BZP.271.55.2026 Wykonanie robót (......) pod nazwą: „Remont instalacji elektrycznej w lokalu położonym przy ul. Żółkiewskiego 23/9 w Nowym Sączu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto Nowy Sącz
1.2.) Oddział zamawiającego: Urząd Miasta Nowego Sącza
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893167
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rynek 1
1.4.2.) Miejscowość: Nowy Sącz
1.4.3.) Kod pocztowy: 33-300
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@nowysacz.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowysacz.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-39db49d4-69b6-4efa-869e-52ae1ae18aba
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413887
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00288395
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
BZP.271.55.2026 Wykonanie robót (......) pod nazwą: „Remont instalacji elektrycznej w lokalu położonym przy ul. Żółkiewskiego 23/9 w Nowym Sączu”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót niezbędnych do oddania przewidzianego umową zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Remont instalacji elektrycznej w lokalu położonym przy ul. Żółkiewskiego 23/9 w Nowym Sączu”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji inwestycji zostały w określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
3.9.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-31
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
10 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Jakub Tokarz prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą: Jakub Tokarz AGAT
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7341961690
4.3.4.) Miejscowość: Chomranice 151
4.3.5.) Kod pocztowy: 33-394
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 8900,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00377371/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 8900 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |