Budowa nawierzchni i brakującej infrastruktury technicznej w ul. Lawendowej w Grajewie – etap I
MIASTO GRAJEWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413902
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413902/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-31 11:11
- Lokalizacja
- Grajewo, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5e7162c9-7876-4db4-98f4-f3ffb7aa36d2
- Identyfikator
- 7191532012
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413902 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa nawierzchni i brakującej infrastruktury technicznej w ul. Lawendowej w Grajewie – etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: MIASTO GRAJEWO
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669714
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Strażacka 6A
1.4.2.) Miejscowość: Grajewo
1.4.3.) Kod pocztowy: 19-200
1.4.4.) Województwo: podlaskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@um.grajewo.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grajewo.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e7162c9-7876-4db4-98f4-f3ffb7aa36d2
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413902
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00192429
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa nawierzchni i brakującej infrastruktury technicznej w ul. Lawendowej w Grajewie – etap I
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa nawierzchni i brakującej infrastruktury technicznej w ul. Lawendowej w Grajewie – etap I” polegającego na budowie nawierzchni jezdni i kanalizacji deszczowej na odcinku od km 0+000 do km 0+180, obejmującym swym zakresem wykonanie:
1) nawierzchni jezdni z kostki betonowej gr. 8 cm, kolor szary, na podsypce cementowo-piaskowej gr. 4 cm, na podbudowie zasadniczej z kruszywa C50/30 o uziarnieniu 0-31,5 gr. 25 cm po zagęszczeniu,
2) nawierzchni zjazdów z kostki betonowej gr. 8 cm, kolor czerwony, na podsypce cementowo-piaskowej gr. 4 cm, podbudowie zasadniczej z mieszanki niezwiązanej C50/30 z kruszywa 0/63mm, gr. 25 cm po zagęszczeniu,
3) warstwy ulepszonego podłoża z mieszanki z kruszywa związanej cementem C3/4 gr. 15 cm,
4) kanalizacji deszczowej z rur PP o śr. 315 mm SN8, na odcinku Sist02 – S84, studnie z kręgów betonowych o śr. 1000mm.
5) przykanalików sieci kanalizacji deszczowej z rur PVC o śr. 160mm SN 8 (W135 – W 144) wraz ze studzienkami ulicznymi betonowymi i wpustami żeliwnymi z osadnikiem;
zgodnie z dokumentacją projektową opracowaną przez biuro projektowe Mplan sp. z o.o. z siedzibą ul. Osińskiego 2/6, 13-100 Nidzica, stanowiącą załącznik nr 6 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
120 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe UNIROL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7191577003
4.3.3.) Ulica: ul. Robotnicza 7
4.3.4.) Miejscowość: Grajewo
4.3.5.) Kod pocztowy: 19-200
4.3.6.) Województwo: podlaskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 552624,86 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00297402/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-25
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 552624,86 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |