„Dostawa energii elektrycznej dla Biur Powiatowych ARiMR w województwie małopolskim”

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413908
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413908/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 11:11
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1da4f208-d022-48f9-8728-18f34c35c3aa
Identyfikator
5261933940
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowaElektryczność

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413908 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
„Dostawa energii elektrycznej dla Biur Powiatowych ARiMR
w województwie małopolskim”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

1.2.) Oddział zamawiającego: Małopolski Oddział Regionalny

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010613083

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Promienistych 1

1.4.2.) Miejscowość: Kraków

1.4.3.) Kod pocztowy: 31-481

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.4.7.) Numer telefonu: +48126298030

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: malopolski@arimr.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.arimr.gov.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1da4f208-d022-48f9-8728-18f34c35c3aa

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413908

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00181389

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Dostawa energii elektrycznej dla Biur Powiatowych ARiMR
w województwie małopolskim”

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do niżej wymienionych obiektów Zamawiającego zlokalizowanych w województwie małopolskim:
1. Biuro Powiatowe ARiMR w Bochni, Proszówki 625
2. Biuro Powiatowe ARiMR w Brzesku, ul. Szczepanowska 23,
3. Biuro Powiatowe ARiMR w Chrzanowie, ul. Fabryczna 20,
4. Biuro Powiatowe ARiMR w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Piłsudskiego 33,
5. Biuro Powiatowe ARiMR w Gorlicach, ul. W. Pola 2,
6. Biuro Powiatowe ARiMR w Limanowej, ul. Piłsudskiego 6,
7. Biuro Powiatowe ARiMR w Nowym Sączu, ul. Kraszewskiego 44,
8. Biuro Powiatowe ARiMR w Nowym Sączu, ul. Kraszewskiego 44,
budynek magazynowy
9. Biuro Powiatowe ARiMR w Nowym Targu, ul. Składowa 7,
10. Biuro Powiatowe ARiMR w Proszowicach, ul. Krakowska 32,
11. Biuro Powiatowe ARiMR w Tarnowie, ul. Krakowska 134,
12. Biuro Powiatowe ARiMR w Zakopanem, ul. Do Samków 29,
13. Biuro Powiatowe ARiMR w Wadowicach, ul. Mickiewicza 36
14. Biuro Powiatowe ARiMR w Miechowie, ul. M. Konopnickiej 23 A

Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części i tym samym nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamówienie nie podlega podziałowi na części ze względów obiektywnych z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia oraz konieczność zapewnienia kompleksowej obsługi świadczonej przez jednego wykonawcę, a także możliwość uzyskania lepszych ofert cenowych przy udzielaniu zamówienia o większym zakresie przedmiotowym. Podział na zadania, który ewentualnie zwiększyłby krąg wykonawców realizujących tę dostawę spowodowałby znaczne utrudnienia w zakresie administrowania takimi umowami, a potrzeba skoordynowania działań różnych Wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia mogłaby poważnie zagrozić właściwemu jego wykonaniu.
Szczegółową charakterystykę elektroenergetyczną poszczególnych punktów poboru energii elektrycznej dla każdego obiektu objętego zamówieniem wraz z dokładnym ich adresem, numerem PPE, numerami liczników, grupą przyłączeniową, rodzajem przyłącza, mocą umowną, zabezpieczeniem przedlicznikowym, grupą taryfową oraz prognozowanym poborem energii elektrycznej w okresie 12 miesięcy określono w treści Załącznika nr 2 do projektowanych postanowień umowy (PPU).
Zamawiający wymaga, aby wykonanie przedmiotu zamówienia nastąpiło na warunkach i zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy (PPU) wraz z załącznikami, które stanowią Załącznik nr 5 do SWZ. Wszystkie warunki realizacji zamówienia zostały szczegółowo przedstawione w SWZ i załącznikach.
Przewidywana ilość zużycia energii elektrycznej łącznie dla wszystkich PPE Zamawiającego w okresie obowiązywania umowy (01.07.2025r. - 30.06.2026r.)
z rozbiciem na poszczególne taryfy wynosi jak poniżej :
Taryfa C11 199 248 kWh
Taryfa C12a szczyt 25 882 kWh
Taryfa C12a poza szczyt 75 436 kWh
Taryfa C21 46 398 kWh
Taryfa G11 13 002 kWh
Łącznie: 359 966 kWh

3.9.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

09310000-5 - Elektryczność

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-23

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Unimot Energia i Gaz Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9730421440

4.3.3.) Ulica: Aleje Jerozolimskie 142B

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 02-305

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 201764,91 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00269964/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 180009,58 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

ostatnia faktura wpłynęła 27.08.2026r.
2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy