Sukcesywna realizacja dostaw produktów żywnościowych do stołówki szkolnej w ZSP w Główczycach i transport gotowych posiłków do budynku szkoły przy ul. Szkolnej 1 w roku szkolnym 2025/2026
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W GŁÓWCZYCACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413909
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413909/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 11:12
- Lokalizacja
- Główczyce, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d719cca2-3017-49b9-ace6-1d98cc546f4c
- Identyfikator
- 8392815898
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413909 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywna realizacja dostaw produktów żywnościowych do stołówki szkolnej w ZSP w Główczycach i transport gotowych posiłków do budynku szkoły przy ul. Szkolnej 1 w roku szkolnym 2025/2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W GŁÓWCZYCACH
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000566055
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Na Wzgórzu 16
1.4.2.) Miejscowość: Główczyce
1.4.3.) Kod pocztowy: 76-220
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.4.7.) Numer telefonu: 598116192
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zsp@glowczyce.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zspglowczyce.edupage.org
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d719cca2-3017-49b9-ace6-1d98cc546f4c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413909
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00313284
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Sukcesywna realizacja dostaw produktów żywnościowych do stołówki szkolnej w ZSP w Główczycach i transport gotowych posiłków do budynku szkoły przy ul. Szkolnej 1 w roku szkolnym 2025/2026
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Główczycach oraz transport gotowych posiłków do budynku szkoły przy ul. Szkolnej 1 w roku szkolnym 2025/2026 na podstawie składanych przez Zamawiającego zamówień w zakresie:
1) Dostawy art. spożywczych w następującym asortymencie: rośliny uprawne, produkty warzywnictwa i ogrodnictwa, jaja, ryby przetworzone i mrożone, produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne, mrożonki, produkty mleczarskie, produkty przemiału ziaren, skrobi i produktów skrobiowych, oleje i tłuszcze roślinne, owoce i warzywa przetworzone, produkty cukiernicze w gastronomii, cukier, kawa, herbata, słodycze, napoje, przyprawy, pieczywo, specjalne produkty odżywcze.
2) Przewóz gotowych posiłków do budynku szkoły przy ul. Szkolnej 1.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia.
3. Nazwa zamówienia: Sukcesywna realizacja dostaw produktów żywnościowych do stołówki szkolnej w ZSP w Główczycach i transport gotowych posiłków do budynku szkoły przy ul. Szkolnej 1 w roku szkolnym 2025/2026. Rodzaj zamówienia – dostawy.
3.9.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
03142500-3 - Jaja
15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane
15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty
15331170-9 - Warzywa mrożone
15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne
15500000-3 - Produkty mleczarskie
15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych
15800000-6 - Różne produkty spożywcze
15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
15870000-7 - Przyprawy i przyprawy korzenne
15880000-0 - Specjalne produkty odżywcze
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-25
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
333 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Sklep Spożywczo-Przemysłowy Justyna Kos
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8393091126
4.3.3.) Ulica: Izbica 5a
4.3.4.) Miejscowość: Izbica
4.3.5.) Kod pocztowy: 76-220
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 256414,77 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00386486/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 270908,56 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |