,,Zagospodarowanie terenów wraz z przebudową i modernizacją dróg w centrum miejscowości Baćkowice”
GMINA BAĆKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413957
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413957/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-31 11:21
- Lokalizacja
- Baćkowice, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0cc0a768-6473-4ef2-b52a-4279a8587bd6
- Identyfikator
- 8631608904
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413957 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,Zagospodarowanie terenów wraz z przebudową i modernizacją dróg w centrum miejscowości Baćkowice”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BAĆKOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409815
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 84
1.5.2.) Miejscowość: Baćkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-552
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug_backowice@pro.onet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.backowice-gmina.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0cc0a768-6473-4ef2-b52a-4279a8587bd61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
,,Zagospodarowanie terenów wraz z przebudową i modernizacją dróg w centrum miejscowości Baćkowice”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0cc0a768-6473-4ef2-b52a-4279a8587bd6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413957
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00003888/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Zagospodarowanie terenów wraz z przebudow i modernizacją dróg w centrum miejscowości Baćkowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie jest dofinansowane z Projektu FESW.06.05.IZ.00-0009/25 pn. ,,Rewitalizacja miejscowości Baćkowice – etap III” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 6.5 ,,Rewitalizacja obszarów innych niż obszary miejskie” Priorytet 6 ,,Fundusze Europejskie dla wspólnot lokalnych” Programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00331393
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGiR.VI.271.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Przedmiotem zamówienia jest przebudowa dróg wewnętrznych i aranżacja terenu w Baćkowicach.
Zakres zadania obejmuje:
a) przebudowa dróg wewnętrznych:
b) roboty przygotowawcze,
c) roboty ziemne,
d) podbudowy,
e) nawierzchnie,
f) elementy ulic,
g) roboty wykończeniowe.
Zagospodarowanie terenów zieleni:
a) usunięcie starej darni wraz z 10 cm warstwą gleby,
b) budowa nawierzchni dla ruchu pieszego wraz z podbudową,
c) nawiezienie ziemi i plantowanie terenu,
d) zakładanie rabat,
e) zakładanie łąki kwietnej,
f) montaż elementów małej architektury,
g) montaż ławki solarnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
43327000-1 - Sprzęt z gotowych elementów
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 814579,49 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1128682,44 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 814579,49 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Qualitykami Kamila Trepka Spółka Komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6572917323
7.3.4) Miejscowość: Raków
7.3.5) Kod pocztowy: 26-035
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 814579,49 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |