" Realizacja wsparcia na rzecz Uczestników Projektu pt. Rozwój usług społecznych na terenie Gminy Zblewo"

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413961
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413961/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-31 11:23
Lokalizacja
Zblewo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-33657fa2-0799-4d76-a756-2ccfe802f948
Identyfikator
5922013887
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi opieki dziennej nad dziećmiUsługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi pracy społecznejUsługi w zakresie doradztwa prawnego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413961 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
" Realizacja wsparcia na rzecz Uczestników Projektu pt. Rozwój usług społecznych na terenie Gminy Zblewo"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192811867

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Głowna 17

1.5.2.) Miejscowość: Zblewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-210

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gopszblewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gopszblewo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-33657fa2-0799-4d76-a756-2ccfe802f948

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

" Realizacja wsparcia na rzecz Uczestników Projektu pt. Rozwój usług społecznych na terenie Gminy Zblewo"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33657fa2-0799-4d76-a756-2ccfe802f948

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413961

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036933/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Usługi społeczne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Rozwój usług społecznych na terenie Gminy Zblewo

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325195

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OPS.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wychowawczych polegających na prowadzeniu zajęć w świetlicy podwórkowej dla dzieci i młodzieży zamieszkujących teren Gminy Zblewo w miejscowościach Miradowo i Radziejewo (2 grupy średnio po 12 osób).

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85312110-3 - Usługi opieki dziennej nad dziećmi

4.5.5.) Wartość części: 31680,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wychowawczych polegających na prowadzeniu zajęć w świetlicy podwórkowej dla dzieci i młodzieży zamieszkujących teren Gminy Zblewo w miejscowości Pinczyn (1 grupa średnio po 12 osób).

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85312110-3 - Usługi opieki dziennej nad dziećmi

4.5.5.) Wartość części: 15840 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wychowawczych polegających na prowadzeniu zajęć w świetlicy podwórkowej dla dzieci i młodzieży zamieszkujących teren Gminy Zblewo w miejscowości Kleszczewo Kościerskie (1 grupa średnio po 12 osób).

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85312110-3 - Usługi opieki dziennej nad dziećmi

4.5.5.) Wartość części: 15840 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług psychologicznych przez jednego specjalistę (psychologa) na rzecz dzieci i młodzieży zamieszkujących teren Gminy Zblewo uczęszczających do świetlich środowiskowych w miejscowościach Pinczyn, Zblewo, Radziejewo, Borzechowo.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 34560 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pedagogicznych przez jedną osobę (pedagoga) na rzecz osób korzystających z pomocy społecznej, którzy są uczestnikami punktu konsultacyjnego mieszczącego się w Zblewie (Główna 17, 83-210 Zblewo). Usługa ma być świadczona w formie porad indywidualnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85310000-5 - Usługi pracy społecznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 26400 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług terapeuty przez jedną osobę (terapeutę) na rzecz osób korzystających z pomocy społecznej, którzy są uczestnikami punktu konsultacyjnego mieszczącego się w Zblewie (Główna 17, 83-210 Zblewo). Usługa ma być świadczona w wymiarze w formie porad indywidualnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85310000-5 - Usługi pracy społecznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 31680 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług prawnych przez jedną osobę (prawnika) na rzecz osób korzystających z pomocy społecznej, którzy są uczestnikami punktu konsultacyjnego mieszczącego się w Zblewie (Główna 17, 83-210 Zblewo). Usługa ma być świadczona w formie porad indywidualnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79111000-5 - Usługi w zakresie doradztwa prawnego

4.5.5.) Wartość części: 31680 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług psychologicznych przez jednego specjalistę (psychologa) na rzecz osób korzystających z pomocy społecznej, którzy są uczestnikami punktu konsultacyjnego mieszczącego się w Zblewie (Główna 17, 83-210 Zblewo) Usługa ma być świadczona w formie porad indywidualnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 39600 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Ceny ofert przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków finansowych do cen najkorzystniejszej oferty, co skutkuje koniecznością unieważnienia postępowania.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Ceny ofert przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków finansowych do cen najkorzystniejszej oferty, co skutkuje koniecznością unieważnienia postępowania.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Ceny ofert przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków finansowych do cen najkorzystniejszej oferty, co skutkuje koniecznością unieważnienia postępowania.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca, który złożył najkorzystniejszą ofertę nie wykazał, że spełnia warunki udziału w postepowaniu i w konsekwencji oferta przedmiotowego zamówienia podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit b) ustawy Pzp.
Pozostałe oferty przekraczają kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia i nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca, który złożył najkorzystniejszą ofertę nie wykazał, że spełnia warunki udziału w postepowaniu i w konsekwencji oferta przedmiotowego zamówienia podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit b) ustawy Pzp.
Pozostałe oferty przekraczają kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia i nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty.

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca, który złożył najkorzystniejszą ofertę nie wykazał, że spełnia warunki udziału w postepowaniu i w konsekwencji oferta przedmiotowego zamówienia podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit b) ustawy Pzp.
Pozostałe oferty przekraczają kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia i nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty.

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca, który złożył najkorzystniejszą ofertę nie wykazał, że spełnia warunki udziału w postepowaniu i w konsekwencji oferta przedmiotowego zamówienia podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit b) ustawy Pzp.
Pozostałe oferty przekraczają kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia i nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty.

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca, który złożył najkorzystniejszą ofertę nie wykazał, że spełnia warunki udziału w postepowaniu i w konsekwencji oferta przedmiotowego zamówienia podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit b) ustawy Pzp.
Pozostałe oferty przekraczają kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia i nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty.

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi