Procedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę komputerów typu All In One do 24,5” na rzecz sądów powszechnych

Centrum Zakupów dla Sądownictwa Instytucja Gospodarki Budżetowej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413932
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413932/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 11:17
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-932532e9-ef70-4fed-a9e0-cc928c57a8aa
Identyfikator
6751471536
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Komputery osobiste

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413932 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Procedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę komputerów typu All In One do 24,5” na rzecz sądów powszechnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Centrum Zakupów dla Sądownictwa Instytucja Gospodarki Budżetowej

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 122492939

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Wadowicka 6

1.4.2.) Miejscowość: Kraków

1.4.3.) Kod pocztowy: 30-415

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@czdsigb.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czdsigb.gov.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-932532e9-ef70-4fed-a9e0-cc928c57a8aa

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413932

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 19/2025 59810-2025

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną:

Umowa ramowa w przypadku zamówienia klasycznego udzielana jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 1 w zw. z art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Procedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę komputerów typu All In One do 24,5” na rzecz sądów powszechnych

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Procedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę komputerów typu All In One do 24,5” na rzecz sądów powszechnych-444 sztuk

3.9.) Główny kod CPV: 30213000-5 - Komputery osobiste

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-14

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

84 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Maxto ITS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Lider konsorcjum)

4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: SUNTAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Członek konsorcjum 1), MBA SYSTEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Członek konsorcjum 2)

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 382932868

4.3.3.) Ulica: Willowa 87

4.3.4.) Miejscowość: Modlniczka

4.3.5.) Kod pocztowy: 32-085

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 3577086,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 77/2026 269768-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-17

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

zmiana terminu realizacji dostawy do dnia 31.08.2026r.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

zmiana terminu realizacji dostawy do dnia 31.08.2026r.

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3577086,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Umowa ramowa w przypadku zamówienia klasycznego udzielana jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 1 w zw. z art. 132 ustawy - Dostawy