Zakup i dostawa videogastroskopu i videokolonoskopu wraz z dodatkowym sprzętem i wyposażeniem.
MIEJSKA PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413967
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413967/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 11:24
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d0777e82-be37-42ac-b5f0-3f0629c9fc41
- Identyfikator
- 9561950790
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413967 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup i dostawa videogastroskopu i videokolonoskopu wraz z dodatkowym sprzętem i wyposażeniem.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKA PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 870597412
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Uniwersytecka 17
1.4.2.) Miejscowość: Toruń
1.4.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mps.torun.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mps.torun.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0777e82-be37-42ac-b5f0-3f0629c9fc41
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413967
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00210831
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup i dostawa videogastroskopu i videokolonoskopu wraz z dodatkowym sprzętem i wyposażeniem.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i instalacja videogastroskopu (2 sztuki), videokolonoskopu (2 sztuki) wraz z dodatkowym sprzętem tj. videoprocesorem, monitorem medycznym, myjnią-dezynfektorem, szafą endoskopową i wyposażeniem dla Miejskiej Przychodni Specjalistycznej w Toruniu.
3.9.) Główny kod CPV: 33168100-6 - Endoskopy
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne
33168000-5 - Przyrządy do endoskopii, endochirurgii
33100000-1 - Urządzenia medyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
49 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ENDOELEKTRONIK.PL HABER SPÓŁKA KOMANDYTOWA
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5342536491
4.3.3.) Ulica: Borkowa 12
4.3.4.) Miejscowość: Brwinów
4.3.5.) Kod pocztowy: 05-840
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 665079,22 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00289993/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-09
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 665079,22 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy |