Sukcesywna dostawa materiałów i odczynników do hodowli, identyfikacji i oznaczania lekowrażliwości prątków z dzierżawą analizatora

DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM ONKOLOGII, PULMONOLOGII I HEMATOLOGII

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413974
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413974/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 11:25
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b8bede80-f0d5-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
8992228100
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odczynniki laboratoryjne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413974 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywna dostawa materiałów i odczynników do hodowli, identyfikacji i oznaczania lekowrażliwości prątków z dzierżawą analizatora

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM ONKOLOGII, PULMONOLOGII I HEMATOLOGII

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000290096

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: pl. Ludwika Hirszfelda 12

1.4.2.) Miejscowość: Wrocław

1.4.3.) Kod pocztowy: 53-413

1.4.4.) Województwo: dolnośląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@dcopih.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dcopih.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8bede80-f0d5-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413974

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz.U./S S115 16/06/2023 356847-2023-PL

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Sukcesywna dostawa materiałów i odczynników do hodowli, identyfikacji i oznaczania lekowrażliwości prątków z dzierżawą analizatora

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

część 2

3.9.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-02

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-06-05

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): "BestMI – Best Medical Innovations Sp. z o.o.

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 00-238

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 234948,79 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U./S S115 16/06/2023 356847-2023-PL

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-05

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zmiana umowy została dokonana z uwagi na zmianę potrzeb Zamawiającego w odniesieniu do ilości i rodzaju asortymentu. Konieczne było dostosowanie ilości poszczególnych pozycji objętych umową poprzez zmniejszenie ilości części asortymentu oraz zwiększenie ilości innych pozycji zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem Zamawiającego.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zmianie uległ formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik do umowy. Dokonano zmian ilościowych wybranych pozycji asortymentowych poprzez zmniejszenie ilości części produktów oraz zwiększenie ilości innych produktów objętych umową. Zmiany nie wpłynęły na ceny jednostkowe netto i brutto. Łączna wartość umowy nie uległa zwiększeniu i wynosi 234 948,79 zł brutto.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 160260,93 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy