Dostosowanie budynku szkoły dla osób niepełnosprawnych poprzez zapewnienie dostępności architektonicznych wejść oraz sanitariatu

GMINA KOSZYCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00414044
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414044/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-31 11:43
Lokalizacja
Koszyce, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-220972f1-cf01-465a-8909-0355a3cc8b73
Identyfikator
6821606646
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty budowlane w zakresie barier stałychRoboty budowlane w zakresie łazienekRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ GONDEKMalkowice, PL · lot 0
153 750 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414044 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie budynku szkoły dla osób niepełnosprawnych poprzez zapewnienie dostępności architektonicznych wejść oraz sanitariatu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOSZYCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010091

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Elżbiety Łokietkówny 14

1.5.2.) Miejscowość: Koszyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-130

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 413514048

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@koszyce.gmina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.koszyce.gmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-220972f1-cf01-465a-8909-0355a3cc8b73

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostosowanie budynku szkoły dla osób niepełnosprawnych poprzez zapewnienie dostępności architektonicznych wejść oraz sanitariatu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-220972f1-cf01-465a-8909-0355a3cc8b73

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414044

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025490/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Dostosowanie budynku szkoły dla osób niepełnosprawnych poprzez zapewnienie dostępności architektonicznej wejśc oraz sanitariatu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie prowadzone jest w ramach projektu: Zwiększenie dostępności Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Koszycach”, fundusz: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego, program: Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00355523

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPI 271.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 110274,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w związku z realizacją projektu pn. „Zwiększenie dostępności Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Koszycach” dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, program: Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027.
Roboty obejmują dostosowanie toalet dla osób niepełnosprawnych oraz dostosowanie wejścia głównego do szkoły oraz wejścia od strony boiska sportowego poprzez zastosowanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych.
Zakres prac:
- przystosowanie toalety do wymagań dla osób niepełnosprawnych - prace przygotowawcze: usunięcie płytek, przygotowanie podłoża, dostosowanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, wymiana urządzeń sanitarnych tzw. biały montaż, montaż poręczy dla niepełnosprawnych, montaż drzwi dostosowanych do osób niepełnosprawnych
- dostosowanie wejścia głównego i tylnego szkoły dla osób niepełnosprawnych – prace przygotowawcze, skucie betonu, podbudowa, wykonanie pochylni z kostki brukowej, montaż poręczy obustronnych ze stali nierdzewnej ( wysokość zgodnie z normą dla osób niepełnosprawnych), wykonanie chodników z kostki przy wejściu głównym i tylnym, dostosowanie powierzchni wiatrołapów.
Ze względu na tolerancję wykonawczą podane wymiary i powierzchnie w dokumentacji mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych. Wszystkie wymiary i powierzchnie muszą być sprawdzone przed zamówieniem materiałów.
Lokalizacja inwestycji.
Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Koszyce na działce nr ewid. 798
ul. Marii Skłodowskiej - Curie 4a, 32-130 Koszyce
Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w: dokumentacji uproszczonej dla całego projektu pn. „ Zwiększenie dostępności Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Koszycach”, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, pomocniczo w przedmiarze robót stanowiące załącznik nr 7 do specyfikacji warunków zamówienia.
Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany zgodnie z zasadami uniwersalnego projektowania oraz wytycznymi standardu „Model Dostępnej Szkoły”
Uwaga: w dokumentacji uproszczonej dla całego projektu - obowiązuje zakres wyłącznie związany z dostosowaniem toalet dla niepełnosprawnych oraz dostosowaniem wejścia głównego do szkoły oraz wejścia od strony boiska sportowego poprzez zastosowanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45247240-4 - Roboty budowlane w zakresie barier stałych

45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 153750,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 196978,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 153750,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo Budowlane Łukasz Gondek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6821653077

7.3.4) Miejscowość: Malkowice

7.3.5) Kod pocztowy: 32-130

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 153750,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane