Usługa polegająca na przygotowaniu projektu zabudowy, wykonaniu, dostawie, montażu oraz demontażu stoisk wystawienniczych na potrzeby organizacji Targów Pracy i Przedsiębiorczości 2026 w Warszawie.

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00414047
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414047/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-31 11:44
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-16b28813-977a-419f-93f7-78f010010793
Identyfikator
5272262656
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie organizacji targów i wystaw

Wykonawcy

1 przyznane

MAŁGORZATA MAŁOLEPSZA-NAWROTWarszawa, PL · lot 0
169 983,54 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414047 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa polegająca na przygotowaniu projektu zabudowy, wykonaniu, dostawie, montażu oraz demontażu stoisk wystawienniczych na potrzeby organizacji Targów Pracy i Przedsiębiorczości 2026 w Warszawie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016362050

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Chłodna 52

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-872

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 5784420

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wup@wup.mazowsze.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wupwarszawa.praca.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1355103

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa polegająca na przygotowaniu projektu zabudowy, wykonaniu, dostawie, montażu oraz demontażu stoisk wystawienniczych na potrzeby organizacji Targów Pracy i Przedsiębiorczości 2026 w Warszawie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16b28813-977a-419f-93f7-78f010010793

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414047

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00379477

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.261.186.2026.NU

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa polegająca na przygotowaniu projektu zabudowy, wykonaniu, dostawie, montażu oraz demontażu stoisk wystawienniczych i elementów dodatkowych na potrzeby organizacji Targów Pracy i Przedsiębiorczości 2026 w Warszawie organizowanych przez Urząd Pracy m.st. Warszawy, których Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie jest współorganizatorem.
Termin realizacji wydarzenia: 29 września 2026 r., przy czym montaż infrastruktury nastąpi w dniu poprzedzającym wydarzenie, a demontaż po jego zakończeniu. Wydarzenie odbędzie się na terenie PGE Narodowego w Warszawie, al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa.
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do:
1. przygotowania koncepcji techniczno-przestrzennej zabudowy stoisk oraz elementów dodatkowych, obejmującej:
1) przygotowanie rzutu całej przestrzeni targowej z rozmieszczeniem stoisk wystawienniczych oraz elementów dodatkowych,
2) przygotowanie poglądowych wizualizacji zabudowy stoisk oraz elementów dodatkowych,
3) przygotowanie dokumentacji technicznej niezbędnej do realizacji zabudowy.
2. wykonania wszystkich elementów zabudowy,
3. wykonania wydruków/nadruków materiałów graficznych przekazanych przez Zamawiającego,
4. dostawy wszystkich elementów na miejsce realizacji wydarzenia,
5. montażu zabudowy stoisk oraz elementów dodatkowych,
6. zapewnienia gotowości wszystkich elementów przed rozpoczęciem wydarzenia,
7. demontażu wszystkich elementów po zakończeniu wydarzenia,
8. uporządkowania powierzchni po zakończeniu realizacji usługi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79956000-0 - Usługi w zakresie organizacji targów i wystaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 169983,54 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 169983,54 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 169983,54 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ROBIĘTOCOLUBIĘ MAŁGORZATA MAŁOLEPSZANAWROT

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8371680482

7.3.3) Ulica: Kochanowskiego 5/104

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-864

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Przewidujemy powierzenie wykonania następującej części zamówienia podwykonawcom: montażu oraz demontażu, obsługi elektryka, wydruk materiałów graficznych

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 169983,54 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-29
2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi