Okresowa konserwacja sprzętu medycznego dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie – trzecie (3 z 3) postępowanie
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KROTOSZYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414004
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414004/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-31 11:31
- Lokalizacja
- Krotoszyn, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-212da01b-9a9e-47a9-8bec-8483ae193b38
- Identyfikator
- 6211536551
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414004 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Okresowa konserwacja sprzętu medycznego dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie – trzecie (3 z 3) postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KROTOSZYNIE
1.2.) Oddział zamawiającego: SPZOZ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310226
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Młyńska, 2
1.4.2.) Miejscowość: Krotoszyn
1.4.3.) Kod pocztowy: 63-700
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: spzoz@krotoszyn.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzoz.krotoszyn.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-212da01b-9a9e-47a9-8bec-8483ae193b38
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414004
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00270714
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Okresowa konserwacja sprzętu medycznego dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie – trzecie (3 z 3) postępowanie
Umowa dla części nr 16
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część nr 16, Pakiet nr 57
Przedmiotem zamówienia usługa polegająca na okresowej konserwacji sprzętu medycznego (wyrobów medycznych) dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowy opis realizacji dostaw wchodzących w skład przedmiotu zamówienia określają wskazane niżej dokumenty zamówienia: formularz cenowy – załącznik nr 1a do SWZ, harmonogram serwisów (dalej: harmonogram) – załącznik nr 6 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Anmediq spółka z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9512272893
4.3.4.) Miejscowość: Wola Mrokowska
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1566,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00344997/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-05
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1566,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |