Opracowanie planu ogólnego Gminy Tczew
Gmina Tczew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414013
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414013/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-31 11:33
- Lokalizacja
- Tczew, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-568b765d-8499-47e2-93cc-7ffcc47ffadd
- Identyfikator
- 5931004764
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414013 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Opracowanie planu ogólnego Gminy Tczew
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tczew
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675379
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Lecha 12
1.4.2.) Miejscowość: Tczew
1.4.3.) Kod pocztowy: 83-110
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.4.7.) Numer telefonu: 58 530 51 32
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gmina-tczew.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gmina-tczew.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-568b765d-8499-47e2-93cc-7ffcc47ffadd
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414013
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00168395
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Opracowanie planu ogólnego Gminy Tczew
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie planu ogólnego Gminy Tczew w granicach administracyjnych Gminy Tczew wraz z udziałem w czynnościach związanych ze sporządzaniem tego opracowania, o którym mowa w art. 13 a ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1130 ze zm.), zgodnie z uchwałą Rady Gminy Tczew Nr LXX/603/2024 z dnia 15.03.2024 r. w sprawie przystąpienia do sporządzania planu ogólnego Gminy Tczew oraz udział w czynnościach związanych ze sporządzaniem i uchwaleniem planu ogólnego. Powierzchnia geodezyjna Gminy Tczew
wynosi 17062 ha, w tym powierzchnia objęta miejscowymi planami zagospodarowania przestrzennego to ok 1798 ha. Obszar objęty opracowaniem obejmuje teren w granicach administracyjnych Gminy Tczew.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Rozdziale V SWZ oraz załączniku nr 8 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-06
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
13 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BIURO URBANISTYCZNE "PPP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 008049023
4.3.3.) Ulica: ul. Artura Grottgera 26 3
4.3.4.) Miejscowość: Gdańsk
4.3.5.) Kod pocztowy: 80-311
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 362850,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00220282/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-27
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 3
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wystąpienie siły wyższej uniemożliwiającej wykonanie przedmiotu umowy zgodnie z jej postanowieniami.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
§ 4 ust. 2 Umowy otrzymuje następujące brzmienie: Przedmiot umowy należy realizować etapami, których terminy określono w harmonogramie rzeczowo-finansowym stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z tym zastrzeżeniem, że Etap III Projekt planu ogólnego i prognoza oddziaływania na środowisko do opiniowania i uzgodnień, zostanie wykonany do 10 m-cy od dnia podpisania umowy.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wystąpienie siły wyższej uniemożliwiającej wykonanie przedmiotu umowy zgodnie z jej postanowieniami.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
§ 4 ust. 2 Umowy otrzymuje następujące brzmienie: Przedmiot umowy należy realizować etapami, których terminy określono w harmonogramie rzeczowo-finansowym stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z tym zastrzeżeniem, że Etap III Projekt planu ogólnego i prognoza oddziaływania na środowisko do opiniowania i uzgodnień, zostanie wykonany do 11 m-cy od dnia podpisania umowy.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wystąpienie siły wyższej uniemożliwiającej wykonanie przedmiotu umowy zgodnie z jej postanowieniami.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
§ 4 ust. 2 Umowy otrzymuje następujące brzmienie: Przedmiot umowy należy realizować etapami, których terminy określono w harmonogramie rzeczowo-finansowym stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z tym zastrzeżeniem, że Etap V Konsultacje społeczne, zostanie wykonany do 15.07.2026 r., a Etap VI Projekt planu ogólnego do uchwalenia zostanie wykonany do 15.09.2026 r. od dnia podpisania umowy.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 362850,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |