Zakup i wdrożenie segmentacji sieci w oparciu o przełączniki sieciowe warstwy L3 oraz Access Point
GMINA ŚWIERKLANIEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414016
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414016/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 11:34
- Lokalizacja
- Świerklaniec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0499271c-66de-4d71-8316-320a8d486a73
- Identyfikator
- 6452538356
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414016 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup i wdrożenie segmentacji sieci w oparciu o przełączniki sieciowe warstwy L3 oraz Access Point
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŚWIERKLANIEC
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258983
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Młyńska 3
1.4.2.) Miejscowość: Świerklaniec
1.4.3.) Kod pocztowy: 42-622
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@ugswierklaniec.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swierklaniec.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0499271c-66de-4d71-8316-320a8d486a73
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414016
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00275773
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Cyberbezpieczny Samorząd” współfinansowany z Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, na podstawie umowy o powierzenie grantu nr FERC.02.02-CS.01-001/23/2321 Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa w Gminie Świerklaniec
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup i wdrożenie segmentacji sieci w oparciu o przełączniki sieciowe warstwy L3 oraz Access Point
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest:
1) Urządzenie sieciowe nr 1 - Switch RACK 19” 24x SFP+ 10Gb, 4x SFP28 25Gb – 2 szt.,
2) Urządzenie sieciowe nr 2 - Switch RACK 19” 48x RJ-45 PoE+ 1Gb, 4x SFP+ 10Gb – 4 szt.,
3) Urządzenie sieciowe nr 3 - Switch RACK 19” 24x RJ-45 PoE+ 1Gb, 4x SFP+ 10Gb – 2 szt.,
4) Urządzenie sieciowe nr 4 - Switch 8x RJ-45 10Gb, 8x SFP+ 10Gb, 1x PSU – 2szt.,
5) Urządzenie sieciowe nr 5 - Switch 8x RJ-45 PoE+ 1Gb, 2x RJ-45 1Gb, 2x SFP+ 10Gb – 5 szt.,
6) Urządzenie sieciowe nr 6 - Access Point - 3 szt.,
7) Akcesoria połączeniowe:
• 2x - fabrycznie nowy moduł rozszerzeń sieciowych typu Flexi Port przeznaczony do urządzeń firewall serii SOPHOS XGS Rackmount, wyposażony w 4 porty 10 Gigabit Ethernet SFP+. Możliwość pracy w urządzeniach XGS 2300 (Numer katalogowy XSAZTCHF4),
• 5x - UACC-OM-SM-10G-S-2 (sumarycznie 10 sztuk tych wkładek) lub równoważne,
• 29x - UACC-CM-RJ45-MG 1/2.5/5/10Gb lub równoważne,
• 2x - Kabel DAC SFP28 50 cm lub równoważne,
• 12x - Kabel DAC SFP+ 50 cm lub równoważne,
• 6x - Kabel DAC SFP+ 3 m lub równoważne,
• 3x - kabel RJ-45 10Gb 3 m lub równoważne,
• 14x - patchcord OS2 SM SC/UPC - LC/UPC 50 cm lub równoważne,
8) Konfiguracja segmentacji sieci – montaż i wdrożenie,
9) Wstępne przeszkolenie administratorów.
3.9.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
32427000-2 - System sieciowy
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Promar IT Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6312707971
4.3.4.) Miejscowość: Gliwice
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 233460,15 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00317848/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-11
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 233460,15 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |