Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Gminy Brzeszcze
GMINA BRZESZCZE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414034
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414034/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 11:38
- Lokalizacja
- Brzeszcze, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d6df38d6-5c8f-4ecd-bf38-7bd683ff23f7
- Identyfikator
- 5492197470
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414034 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Gminy Brzeszcze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZESZCZE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356305070
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Kościelna 4
1.4.2.) Miejscowość: Brzeszcze
1.4.3.) Kod pocztowy: 32-620
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.4.7.) Numer telefonu: 32 77 28 500
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@brzeszcze.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.brzeszcze.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d6df38d6-5c8f-4ecd-bf38-7bd683ff23f7
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414034
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00237055
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Gminy Brzeszcze
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Gminy Brzeszcze.
Przedmiot zamówienia obejmuje podział na części:
Zadanie nr 1: Dostawa sprzętu komputerowego typ I
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.
Warunki realizacji zamówienia określają odpowiednio: opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 6 do SWZ) oraz projektowane postanowienia umowy – wzór umowy (załącznik nr 7 do SWZ).
3.9.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
1 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KOMPRE SP. Z O.O.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5140342453
4.3.4.) Miejscowość: Ostrzeszów
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 124362,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00369315/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 124362,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy |