Dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki na potrzeby realizacji zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej w Gminie Tymbark
GMINA TYMBARK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414038
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414038/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 11:40
- Lokalizacja
- Tymbark, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aca769d5-a28a-4b7e-a4e7-1b78f9523309
- Identyfikator
- 7371362818
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414038 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki na potrzeby realizacji zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej w Gminie Tymbark
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA TYMBARK
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892742
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: 49
1.4.2.) Miejscowość: Tymbark
1.4.3.) Kod pocztowy: 34-650
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.4.7.) Numer telefonu: 185065714
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: g.szubryt@tymbark.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tymbark.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aca769d5-a28a-4b7e-a4e7-1b78f9523309
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414038
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00330973
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki na potrzeby realizacji zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej w Gminie Tymbark
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki na potrzeby realizacji zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej w Gminie Tymbark
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowej, nieużywanej koparko-ładowarki wraz z wyposażeniem, przeznaczonej do realizacji zadań związanych z ochroną ludności i obroną cywilną.
3.9.) Główny kod CPV: 43260000-3 - Koparki, czerparki i ładowarki, i maszyny górnicze
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): XCMG POLAND Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL 5272939917
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 396429 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00409582/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 396429 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |