Zakup sprzętu w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej
Powiat Działdowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414050
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414050/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 11:44
- Lokalizacja
- Działdowo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7bfc4d5f-5a63-47fe-8aac-9ce2e0c6b041
- Identyfikator
- 5711496558
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414050 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup sprzętu w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Działdowski
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377741
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Kościuszki 3
1.4.2.) Miejscowość: Działdowo
1.4.3.) Kod pocztowy: 13-200
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.4.7.) Numer telefonu: 236975940
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@e-starostwo.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://dzialdowo.starostwo.gov.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7bfc4d5f-5a63-47fe-8aac-9ce2e0c6b041
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414050
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 88-313968
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup sprzętu w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej: 1) ciągnik – 1 szt. 2) koparko-ładowarka – 1 szt. 3) ładowarka teleskopowa – 1 szt. 4) pług łamany/strzałkowy – 1 szt. 5) pług wirnikowy – 1 szt. 6) beczkowóz – 2 szt. 7) agregat prądotwórczy – 10 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z minimalnymi parametrami technicznymi został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
3.9.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
16700000-2 - Ciągniki
43260000-3 - Koparki, czerparki i ładowarki, i maszyny górnicze
43262100-8 - Czerparki mechaniczne
43313000-0 - Pługi odśnieżające lemieszowe i wirnikowe
34144212-7 - Cysterny do transportu wody
31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
43000000-3 - Maszyny górnicze, do pracy w kamieniołomach, sprzęt budowlany
43320000-2 - Urządzenia budowlane
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
14 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): AGROPERFEKT Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7441785761
4.3.3.) Ulica: Kolejowa 5
4.3.4.) Miejscowość: Kisielice
4.3.5.) Kod pocztowy: 14-220
4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 2312154,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 136-496223
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana terminu wykonania umowy w związku ze zmianą terminu wykonania i rozliczenia umowy dotacji na realizację zadania w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Strony ustaliły termin realizacji Umowy, tj. dostarczenie całości zaoferowanego sprzętu do dnia 28.08.2026 r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2312154,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |