WSPARCIE ROZWOJU ZRÓWNOWAŻONEJ TURYSTYKI POPRZEZ MODERNIZACJĘ I ROZBUDOWĘ INFRASTRUKTURY TURYSTYCZNEJ NA TERENIE GMINY SKULSK Zakup i dostawa sprzętu do rekreacji wodnej.
Gmina Skulsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414069
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414069/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 11:48
- Lokalizacja
- Skulsk, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-30c58ad3-0278-4f93-851c-1bd159168fa4
- Identyfikator
- 6652985887
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414069 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
WSPARCIE ROZWOJU ZRÓWNOWAŻONEJ TURYSTYKI POPRZEZ MODERNIZACJĘ I ROZBUDOWĘ INFRASTRUKTURY TURYSTYCZNEJ NA TERENIE GMINY SKULSK
Zakup i dostawa sprzętu do rekreacji wodnej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Skulsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019243
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Targowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Skulsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-560
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug.skulsk@skulsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://skulsk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-30c58ad3-0278-4f93-851c-1bd159168fa41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
WSPARCIE ROZWOJU ZRÓWNOWAŻONEJ TURYSTYKI POPRZEZ MODERNIZACJĘ I ROZBUDOWĘ INFRASTRUKTURY TURYSTYCZNEJ NA TERENIE GMINY SKULSKZakup i dostawa sprzętu do rekreacji wodnej.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-30c58ad3-0278-4f93-851c-1bd159168fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414069
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00091528/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Poprawa dostępu do małej infrastruktury publicznej poprzez rozbudowę miejsca rekreracji w miejscowości Skulsk
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021 – 2027 Priorytet 8: Rozwój Lokalny kierowany przez społeczność (EFRR). Działanie 8.1: Wspieranie rozwoju programowego w lokalnych Strategiach Rozwoju (RLKS)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358307
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.06.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Deska SUP wraz z wyposażeniem– sztuk 10, o następujących minimalnych parametrach:
• minimalna wyporność pojedynczej deski 150 kg.
• Minimalna długość deski 320 cm
• Minimalna szerokość deski 80 cm
• Minimalna grubość deski 15 cm
• Deska ma być wyposażona w następujący zestaw akcesoriów: wiosło, plecak na deskę, pompka, smycz, stateczniki centralny demontowane 3 sztuk, jeden główny i dwa boczne stateczniki, zestaw naprawczy.
• Deska przeznaczono do użytku publicznego
2. Wodny tor przeszkód – sztuk 2
Opis wyposażenia stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 37412000-9 - Sprzęt do uprawiania sportów wodnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 93347,52 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 115779,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 93347,52 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROJEKT SPORT Angelika Liszyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6252472121
7.3.3) Ulica: Kryniczna
7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
7.3.5) Kod pocztowy: 42-520
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 93347,52 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-31| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |