Sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku z podziałem na 120 pakietów.
DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM ONKOLOGII, PULMONOLOGII I HEMATOLOGII
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414110
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414110/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 11:59
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-164b1858-9b05-40a1-9516-2464f86cbb5d
- Identyfikator
- 8992228100
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414110 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku z podziałem na 120 pakietów.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM ONKOLOGII, PULMONOLOGII I HEMATOLOGII
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000290096
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: pl. Ludwika Hirszfelda 12
1.4.2.) Miejscowość: Wrocław
1.4.3.) Kod pocztowy: 53-413
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@dcopih.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dcopih.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-164b1858-9b05-40a1-9516-2464f86cbb5d
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414110
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00513661
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku z podziałem na 120 pakietów.
Umowa dla części nr 37
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku z podziałem na 120 pakietów. Pakiet nr 37
3.9.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-18
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-164.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MDS Cardio Sp. z o.o.
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-858
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 340810,20 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 437175-2024
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-16
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 3
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana umowy została dokonana z powodu niewyczerpania wartości umowy w okresie jej obowiązywania. Strony zgodnie postanowiły wydłużyć termin realizacji umowy w celu dalszej realizacji dostaw do czasu wykorzystania wartości umowy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Po zmianie umowa obejmuje sukcesywną dostawę igieł do trepanobiopsji (pakiet nr 37), przy czym okres realizacji umowy został wydłużony do dnia 30.09.2025 r., jednak nie dłużej niż do wyczerpania wartości umowy. Pozostałe postanowienia umowy pozostały bez zmian.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana umowy została dokonana z powodu niewyczerpania wartości umowy w okresie jej obowiązywania. Strony zgodnie postanowiły wydłużyć termin realizacji umowy w celu dalszej realizacji dostaw do czasu wykorzystania wartości umowy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Po zmianie umowa obejmuje sukcesywną dostawę igieł do trepanobiopsji (pakiet nr 37), przy czym okres realizacji umowy został wydłużony do dnia 31.12.2025 r., jednak nie dłużej niż do wyczerpania wartości umowy. Pozostałe postanowienia umowy pozostały bez zmian.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana umowy została dokonana z powodu niewyczerpania wartości umowy w okresie jej obowiązywania. Strony, działając na podstawie postanowień umowy, zgodnie postanowiły wydłużyć termin realizacji umowy w celu dalszej realizacji dostaw do czasu wykorzystania wartości umowy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Po zmianie umowa obejmuje sukcesywną dostawę igieł do trepanobiopsji (pakiet nr 37), przy czym okres realizacji umowy został wydłużony do dnia 16.06.2026 r., jednak nie dłużej niż do wyczerpania wartości umowy. Pozostałe postanowienia umowy pozostały bez zmian.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 603631,09 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |