DOSTAWA RÓŻOWYCH SKRZYNEK I ŚRODKÓW HIGIENICZNYCH DO RÓŻOWYCH SKRZYNEK W JEDNOSTKACH OŚWIATOWYCH OBSŁUGIWANYCH PRZEZ CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W DĄBROWIE GÓRNICZEJ
CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W DĄBROWIE GÓRNICZEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414134
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414134/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 12:03
- Lokalizacja
- Dąbrowa Górnicza, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-33ca4736-daf7-4ab3-8da3-e6659f9a5019
- Identyfikator
- 6292496613
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Podpaski lub tamponySzafyInne pojemniki
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414134 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA RÓŻOWYCH SKRZYNEK I ŚRODKÓW HIGIENICZNYCH DO RÓŻOWYCH SKRZYNEK W JEDNOSTKACH OŚWIATOWYCH OBSŁUGIWANYCH PRZEZ CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W DĄBROWIE GÓRNICZEJ
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W DĄBROWIE GÓRNICZEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 385908675
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Józefa Piłsudskiego 74
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-303
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cuw@cuw.dg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: cuw.dg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-33ca4736-daf7-4ab3-8da3-e6659f9a50191.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOSTAWA RÓŻOWYCH SKRZYNEK I ŚRODKÓW HIGIENICZNYCH DO RÓŻOWYCH SKRZYNEK W JEDNOSTKACH OŚWIATOWYCH OBSŁUGIWANYCH PRZEZ CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W DĄBROWIE GÓRNICZEJ2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33ca4736-daf7-4ab3-8da3-e6659f9a5019
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414134
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00062919/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 DOSTAWA RÓŻOWYCH SKRZYNEK I ŚRODKÓW HIGIENICZNYCH DO RÓŻOWYCH SKRZYNEK W JEDNOSTKACH OŚWIATOWYCH OBSŁUGIWANYCH PRZEZ CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W DĄBROWIE GÓRNICZEJ
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402800
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 650000 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 17000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę 8 różowych skrzynek i środków higienicznych (250 opakowań) do 45 różowych skrzynek zlokalizowanych w jednostkach oświatowych obsługiwanych przez Centrum Usług Wspólnych w Dąbrowie Górniczej
4.5.3.) Główny kod CPV: 33771100-6 - Podpaski lub tampony
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39141300-5 - Szafy
44619000-2 - Inne pojemniki
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |