Opracowanie wielowariantowej i wielobranżowej koncepcji wraz z programem funkcjonalno-użytkowym dla połączenia pieszo–rowerowego ul. Żabiniec z al. 29 Listopada w Krakowie (powtórzone)
Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414185
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414185/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-31 12:13
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9aa179a1-39f1-4466-877f-060d9b5bff9e
- Identyfikator
- 6762530337
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414185 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie wielowariantowej i wielobranżowej koncepcji wraz z programem
funkcjonalno-użytkowym dla połączenia pieszo–rowerowego
ul. Żabiniec z al. 29 Listopada w Krakowie (powtórzone)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367252869
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Reymonta 20
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-059
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zim.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zim.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zimkrakow.ezamawiajacy.pl/pn/zimkrakow/demand/notice/publicpzp/current/list?USER_MENU_HOVER=publicpzpCurrentNoticePublicList1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie wielowariantowej i wielobranżowej koncepcji wraz z programemfunkcjonalno-użytkowym dla połączenia pieszo–rowerowego
ul. Żabiniec z al. 29 Listopada w Krakowie (powtórzone)
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9aa179a1-39f1-4466-877f-060d9b5bff9e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414185
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044403/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Opracowanie wielowariantowej i wielobranżowej koncepcji wraz z PFU dla przedłużenia ul. Żabiniec z zapewnieniem połączenia pieszo – rowerowego z al. 29 Listopada
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00347090
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.262.2.18.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wielowariantowej i wielobranżowej koncepcji wraz z programem funkcjonalno-użytkowym (zwanym dalej PFU) dla połączenia pieszo-rowerowego ul. Żabiniec z al. 29 Listopada w Krakowie wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na sześć etapów:
2.1. Etap I (zamówienie podstawowe) – wykonanie i przekazanie wielowariantowej koncepcji wraz z analizą porównawczą dla wszystkich wariantów koncepcji, po uwzględnieniu uwag i korekt, ze wskazaniem Wariantu rekomendowanego,
2.2. Etap II (zamówienie podstawowe) – opracowanie i przekazanie wielobranżowej koncepcji wraz z zestawieniem kosztów, i wizualizacjami dla Wariantu wynikowego,
2.3. Etap III (zamówienie podstawowe) – opracowanie i przekazanie PFU dla Wariantu wynikowego z uwzględnieniem wszystkich branż,
2.4. Etap IV (zamówienie objęte prawem opcji I) - opracowanie inwentaryzacji, pomiarów i badań w obszarze, na którym obecnie funkcjonuje ROD „KOLEJARZ”,
2.5. Etap V (zamówienia objęte prawem opcji II) - uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia w zakresie przebudowy magistrali wodociągowej,
2.6. Etap VI (zamówienie objęte prawem opcji III) - udzielanie odpowiedzi na pytania oferentów w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych w formule „Zaprojektuj i wybuduj”.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy zostały określone w załącznikach do SWZ, w tym m.in. w PPU, stanowiących załącznik nr 1 do SWZ oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej OPZ) z załącznikami, stanowiącym załącznik do PPU.
4. Przedmiot zamówienia objęty jest gwarancją jakości i rękojmią na zasadach określonych w §10 PPU.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 749623,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 753805,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 749623,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Green Cities Infrastructure Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9571135123
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonawca przewiduje zaangażowanie podwykonawców przy realizacji następujących zakresów:
• Mapy do celów projektowych,
• Skaning laserowy,
• Inwentaryzacja zieleni,
• Inwentaryzacja przyrodnicza,
• Dokumentacja geotechniczna,
• Opracowania w zakresie branży elektroenergetycznej,
• Opracowania w zakresie branży teletechnicznej,
• Opracowania w zakresie branży konstrukcyjnej,
• Opracowania w zakresie branży kolejowej.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 881910,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
W niniejszym ogłoszeniu w sekcji VI wskazano cenę za zamówienie podstawowe (Etap I, Etap II, Etap III), którą Zamawiający podał do publicznej wiadomości w informacji z otwarcia ofert oraz którą porównywał w kryterium oceny ofert.Wartość umowy, o której mowa w sekcji VIII pkt 8.2.) niniejszego ogłoszenia, tj. 881 910,00 zł brutto, obejmuje zamówienie podstawowe w kwocie 749 623,50 złotych brutto oraz zamówienie objęte prawem opcji w kwocie 132 286,50 złotych brutto.
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |