Dostawa samochodów osobowych dla PGE Dystrybucja S.A. w 2026 r.

PGE Dystrybucja S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00414138
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414138/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 12:03
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6d746a83-2ef1-4508-9c48-1b28ee63121d
Identyfikator
9462593855
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy silnikowe

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414138 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa samochodów osobowych dla PGE Dystrybucja S.A. w 2026 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: PGE Dystrybucja S.A.

1.2.) Oddział zamawiającego: PGE Dystrybucja S.A Oddział Lublin

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060552840

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Garbarska 21

1.4.2.) Miejscowość: Lublin

1.4.3.) Kod pocztowy: 20-340

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: maciej.bartnik@pgedystrybucja.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pgedystrybucja.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - energia elektryczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6d746a83-2ef1-4508-9c48-1b28ee63121d

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414138

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie sektorowe

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa samochodów osobowych dla PGE Dystrybucja S.A. w 2026 r.

Umowa dla części nr 6

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa 3 sztuk samochodów osobowych,
oznaczonych w OPZ symbolem PICK-UP
podwójna kabina(pakiet OFF-ROAD)

3.9.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-04

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

9 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Marvel Sp. z o.o.

4.3.4.) Miejscowość: Łódź

4.3.6.) Województwo: łódzkie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 547500,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 193431-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-10

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 547500,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy