Dostawa dwóch agregatów prądotwórczych w ramach projektu "Wzmocnienie cyberbiezpieczeństwa systemów wodociągowych i kanalizacyjnych w Gminie Drawsko Pomorskie

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00414140
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414140/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 12:04
Lokalizacja
Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7585a373-6e8d-427a-bcf7-c2385f3eedb1
Identyfikator
2530088877
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórcze

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414140 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa dwóch agregatów prądotwórczych w ramach projektu "Wzmocnienie cyberbiezpieczeństwa systemów wodociągowych i kanalizacyjnych w Gminie Drawsko Pomorskie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o.

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 331101673

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Podmiejska 3

1.4.2.) Miejscowość: Drawsko Pomorskie

1.4.3.) Kod pocztowy: 78-500

1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.4.7.) Numer telefonu: 94 36 334 67

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zwikdrawsko@post.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zwikdrawsko.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7585a373-6e8d-427a-bcf7-c2385f3eedb1

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414140

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie sektorowe

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00308247

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Instrument na Rzecz Odbudowy i Zwiększanie Odporności Inwestycja C3.1.1. Cyberbezpieczeństwo - CyberPL pn. "Cyberbezpieczne Wodociągi"

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa dwóch agregatów prądotwórczych w ramach projektu "Wzmocnienie cyberbiezpieczeństwa systemów wodociągowych i kanalizacyjnych w Gminie Drawsko Pomorskie

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest dwóch agregatów prądotwórczych w ramach projektu Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa systemów wodociągowych i kanalizacyjnych w Gminie Drawsko Pomorskie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 5 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

60 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MACHTMANN Polska Spólka z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9282096612

4.3.3.) Ulica: Dzieci Głogowskich 1

4.3.4.) Miejscowość: Głogów

4.3.5.) Kod pocztowy: 67-200

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 72000,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00370645/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-24

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 72000 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy