Odbiór, transport, przechowywanie i wydanie zwłok pacjentów zmarłych w Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. oraz przeprowadzanie sekcji zwłok i oględzin
SZPITAL MIEJSKI W RUDZIE ŚLĄSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414145
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414145/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-31 12:04
- Lokalizacja
- Ruda Śląska, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1f3a5bd1-bb50-11ee-9897-f6855eb846c0
- Identyfikator
- 6412490985
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414145 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Odbiór, transport, przechowywanie i wydanie zwłok pacjentów zmarłych w Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. oraz przeprowadzanie sekcji zwłok i oględzin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL MIEJSKI W RUDZIE ŚLĄSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.2.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 241468653
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Wincentego Lipa 2
1.4.2.) Miejscowość: Ruda Śląska
1.4.3.) Kod pocztowy: 41-703
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.4.7.) Numer telefonu: (32) 779 59 17
1.4.8.) Numer faksu: (32) 779 59 17
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@szpitalruda.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip2.szpitalruda.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f3a5bd1-bb50-11ee-9897-f6855eb846c0
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414145
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00067228
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Odbiór, transport, przechowywanie i wydanie zwłok pacjentów zmarłych w Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. oraz przeprowadzanie sekcji zwłok i oględzin
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług odbioru, transportu, przechowywania i wydania zwłok pacjentów zmarłych w Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. oraz przeprowadzanie sekcji zwłok i oględzin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie świadczenia usług został określony w załączniku nr 1, 2 do SWZ/UMOWY oraz 11 do SWZ.
2. Zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy Zamawiający wymaga, aby osoby wykonujące czynności bezpośrednio związane z
wykonywaniem przedmiotu zamówienia były zatrudnione na umowę o pracę.
3. Wymagania dotyczące sposobu dokumentowania zatrudnienia osoby na umowę o pracę, uprawnienia kontrolne Zamawiającego oraz sankcje z tytułu niespełnienia wymagań o którym mowa w pkt 2 powyżej, zostały szczegółowo
określone w projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy w sprawie zamówienia
(załącznik nr 11 do SWZ).
3.9.) Główny kod CPV: 33942000-5 - Środki transportu zwłok
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
85110000-3 - Usługi szpitalne i podobne
98370000-7 - Usługi pogrzebowe i podobne
85112000-7 - Dodatkowe usługi szpitalne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-28
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PARK PAMIĘCI spółka z o.o.
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Usługi Pogrzebowe „Hofman” sp.j.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6411984171
4.3.3.) Ulica: Krańcowa 5
4.3.4.) Miejscowość: Ruda Śląska
4.3.5.) Kod pocztowy: 41-707
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 537600,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00272757/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-01
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 513600,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Usługi |