Digitalizacja instrumentów (tomografia, 3D) - Metrologiczne skanowanie przemysłową tomografią komputerową historycznych instrumentów smyczkowych z kolekcji Muzeum Instrumentów Muzycznych (...)
Narodowy Instytut Fryderyka Chopina
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414171
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414171/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-31 12:10
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ed2fa20c-402e-44dd-86fe-47d105934ec6
- Identyfikator
- 5252214269
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414171 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Digitalizacja instrumentów (tomografia, 3D) - Metrologiczne skanowanie przemysłową tomografią komputerową historycznych instrumentów smyczkowych z kolekcji Muzeum Instrumentów Muzycznych (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Narodowy Instytut Fryderyka Chopina
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017307171
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Tamka 43
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-355
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ajanuszewski@nifc.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nifc.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed2fa20c-402e-44dd-86fe-47d105934ec6
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414171
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00179979
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
projekt pn. „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej– źródła i konteksty”, finansowany ze środków europejskich w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, umowa o dofinansowanie FERC.02.03-IP.01-0003/25-00
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Digitalizacja instrumentów (tomografia, 3D) - Metrologiczne skanowanie przemysłową tomografią komputerową historycznych instrumentów smyczkowych z kolekcji Muzeum Instrumentów Muzycznych (...)
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na digitalizacji metrologicznej metodą przemysłowej tomografii komputerowej instrumentów historycznych instrumentów smyczkowych z kolekcji Muzeum Instrumentów Muzycznych w Poznaniu w ramach projektu „Polska Kultura Muzyczna w perspektywie europejskiej: źródła i konteksty.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w załączniku nr 1 do SWZ pn. „Opis Przedmiotu Zamówienia” oraz 1a do SWZ (Lista instrumentów poddanych metrologicznemu skanowaniu przemysłową tomografią komputerową). Zakres i sposób realizacji zamówienia określają Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 5 do SWZ.
3. W sytuacji, w której opis zawierałby wskazanie na konkretną nazwę, produkt lub producenta, Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania rozwiązań równoważnych. Wszędzie tam, gdzie w opisie przedmiotu zamówienia wskazuje się na konkretne normy lub certyfikaty, Zamawiający dopuszcza normy i certyfikaty równoważne.
4. Zamówienie zostanie zrealizowane w ramach projektu pn. „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej– źródła i konteksty”, finansowanego ze środków europejskich w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, umowa o dofinansowanie FERC.02.03-IP.01-0003/25-00.
3.9.) Główny kod CPV: 71355100-2 - Usługi fotogrametryczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
71354100-5 - Usługi odwzorowania cyfrowego
79999100-4 - Usługi skanowania
79995100-6 - Usługi archiwizacyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
56 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Carl Zeiss Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012611183
4.3.3.) Ulica: Naramowicka 76
4.3.4.) Miejscowość: Poznań
4.3.5.) Kod pocztowy: 61-622
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 337610,40 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00281823/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-14
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 337610,40 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |