Dostawa artykułów papierniczych i materiałów biurowych na potrzeby Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W BIAŁYMSTOKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414173
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414173/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 12:10
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3d07f92f-3934-11ef-b37c-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 002333177
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414173 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa artykułów papierniczych i materiałów biurowych na potrzeby Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W BIAŁYMSTOKU
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 002333177
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Malmeda Icchoka 8
1.4.2.) Miejscowość: Białystok
1.4.3.) Kod pocztowy: 15-440
1.4.4.) Województwo: podlaskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.4.7.) Numer telefonu: (85) 879 79 50
1.4.8.) Numer faksu: (85) 879 79 51
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mopr.bialystok.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bipmopr.um.bialystok.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d07f92f-3934-11ef-b37c-4e696a6d8c25
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414173
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00395424
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa artykułów papierniczych i materiałów biurowych na potrzeby Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
PAKIET NR 1: Dostawa artykułów papierniczych na potrzeby Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku:
1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i sukcesywna dostawa artykułów papierniczych na potrzeby Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku.
2. Szczegółowy wykaz i opis wymagań dotyczących poszczególnych artykułów papierniczych oraz orientacyjne ilości dostaw w okresie objętym zamówieniem, został określony w załączniku nr 2A do SWZ, stanowiącym Formularz asortymentowo - cenowy.
3. Wykonawca powinien wpisać w Formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2A do SWZ, w kolumnie nr 10, dla każdej pozycji: nazwę handlową, producenta oraz oznaczenie, tj. TYP/MODEL lub/i numer katalogowy lub/i kod oferowanego artykułu. Oznaczenie powinno jednoznacznie wskazywać tylko na jeden produkt. W przypadku pozycji w „kilku kolorach” należy wpisać oznaczenie dla oferowanych kolorów.
4. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do spełnienia wymagań, o których mowa w pkt. 4.6. SWZ „Zasady ogólne dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia”, a także wymagań określonych punkcie 6.2 SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 30197600-2 - Papier i tektura gotowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MAPEN Spółka Jawna Paweł Oksieńczuk Mariusz Jóźwik
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9661763975
4.3.3.) Ulica: Rzemieślnicza 31/1
4.3.4.) Miejscowość: Białystok
4.3.5.) Kod pocztowy: 15-773
4.3.6.) Województwo: podlaskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 169966,85 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00462833/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W związku z wejściem w życie od dnia 1.02.2026 r. obligatoryjnego Krajowego Systemu e-Faktur ) KSeF - ogólnopolskiego systemu do wystawiania, otrzymywania i przechowywania faktur ustrukturyzowanych.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Uaktualnienie zapisów umowy odnośnie wystawiania, otrzymywania i przechowywania faktur.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem na artykuły papiernicze niezbędne do codziennej pracy biurowej Zamawiającego.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
- cena za realizację dodatkowych dostaw papieru biurowego format A-4, pozostaje bez zmian i wynosi 14,90 zł,
- za prawidłowe wykonanie przedmiotu umowy Zamawiający zapłaci Wykonawcy maksymalne wynagrodzenie brutto w wysokości 186 461,16 zł (słownie: sto osiemdziesiąt sześć tysięcy czterysta sześćdziesiąt jeden złotych 16/100), w tym wynagrodzenie netto 151 594,44 zł i podatek VAT w kwocie 34 866,72 zł.
5.4.6.) Wartość zmiany: 13410,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 186133,97 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |