Dostawy materiałów jednorazowego użytku, wyrobów medycznych i niemedycznych dla „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach
"PODDĘBICKIE CENTRUM ZDROWIA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414181
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414181/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 12:12
- Lokalizacja
- Poddębice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bd80f993-c4f2-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1
- Identyfikator
- 8281409238
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414181 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawy materiałów jednorazowego użytku, wyrobów medycznych i niemedycznych dla „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: "PODDĘBICKIE CENTRUM ZDROWIA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 101075971
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 16
1.4.2.) Miejscowość: Poddębice
1.4.3.) Kod pocztowy: 99-200
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@nzozpcz.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nzozpcz.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bd80f993-c4f2-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414181
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: S 26/2024 78143-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawy materiałów jednorazowego użytku, wyrobów medycznych i niemedycznych dla „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach
Umowa dla części nr 184
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zbiornik z filtrem i środkiem żelującym w zestawie z przedłużaczem łączącym zbiornik
z portem. Rozmiar 600 ml szt. 20 2. Zbiornik z filtrem i środkiem żelującym w zestawie z
przedłużaczem łączącym zbiornik z portem. Rozmiar 800 ml szt. 40 3. Zestaw opatrunków w
składzie: opatrunek w formie gąbki do wypełnienia rany 7,5x10x3,3 cm - 1 szt., Transparentny
film do mocowania opatrunku 26x30cm - 1 szt., Transparentny film do mocowania opatrunku z
portem - 1 szt. zestaw 40 4. Zestaw opatrunków w składzie: opatrunek w formie gąbki do
wypełnienia rany 12,5x18x3,3 cm- 1 szt., Transparentny film do mocowania opatrunku
26x30cm - 1 szt., Transparentny film do mocowania opatrunku z portem - 1 szt. zestaw 20 5.
Zestaw opatrunków w składzie: opatrunek w formie gąbki do wypełnienia rany 15x26x3,3 cm-
1 szt., Transparentny film do mocowania opatrunku 26x30cm - 2 szt., Transparentny film do
mocowania opatrunku z portem - 1 szt. zestaw 20 6. Opatrunek z gazy ze środkiem
bakteriobójczym PHMB do wypełnienia rany. Rozmiar 15 x 17 cm. Opakowanie 2 szt. opak. 40
7. Opatrunek w formie gąbki do wypełnienia rany. Rozmiar 10x15x2 cm szt. 40 8. Opatrunek w
formie gąbki do wypełnienia rany. Rozmiar 16x24x2cm szt. 40 9. Transparentny film do
mocowania opatrunku na rolce. Rolka 10cm x 10m szt. 10 10. Roztwór oksydantu
(ponadtlenki) do odkażania i przemywania ran. Opakowanie 500 ml szt. 20 11. Cewnik do
płukania. Rozmiar 2,8 x 400 mm szt. 20 12. Dren silikonowy płaski 7mm x 200 mm szt. 20 13.
Łącznik Y 20 cm szt. 10 Poz. 1 - 13 muszą być kompatybilne z posiadanym przez
Zamawiającego aparatem Genadyne XLR 8 producenta Genadyne Biotehnologies
3.9.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
Umowa dla części nr 203
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Opatrunek hydrożelowy utrzymujący poziom wilgoci na powierzchni rany,
przyspieszający procesy ziarninowania rozmiar 10 x 12 cm szt 140 2. Opatrunek hydrożelowy
utrzymujący poziom wilgoci na powierzchni rany, przyspieszający procesy ziarninowania
rozmiar 12 x 24 cm szt 100 3. Opatrunek hydrożelowy utrzymujący poziom wilgoci na powierzchni rany, przyspieszający procesy ziarninowania rozmiar 25 x 25 cm na twarz szt 40
4. Opatrunek hydrożelowy utrzymujący poziom wilgoci na powierzchni rany, przyspieszający
procesy ziarninowania rozmiar 20 x 40 cm szt 40
3.9.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-06
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Kikgel Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7732478124
4.3.3.) Ulica: Skłodowskiej 7
4.3.4.) Miejscowość: Ujazd
4.3.5.) Kod pocztowy: 97-225
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 40791,60 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: S 233/2024 728393-2024
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-05
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 35353,10 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |