PAKIET NR 6 – MATERIAŁY ZUŻYWALNE DO ZABIEGÓW STABILIZACJI TRZONU I NASADY BLIŻSZEJ I DALSZEJ KOŚCI PISZCZELOWEJ I UDOWEJ, KOŚCI RAMIENNEJ I PRZEDRAMIENNEJ ORAZ ICH NASAD

Wojewódzki Szpital Zespolony

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00414196
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414196/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 12:15
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-44e0ad97-3522-11ef-acf6-4e696a6d8c25
Identyfikator
9591291292
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Implanty chirurgiczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414196 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
PAKIET NR 6 – MATERIAŁY ZUŻYWALNE DO ZABIEGÓW STABILIZACJI TRZONU I NASADY BLIŻSZEJ I DALSZEJ KOŚCI PISZCZELOWEJ I UDOWEJ, KOŚCI RAMIENNEJ I PRZEDRAMIENNEJ ORAZ ICH NASAD

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Zespolony

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000289785

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Grunwaldzka 45

1.4.2.) Miejscowość: Kielce

1.4.3.) Kod pocztowy: 25-736

1.4.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.dobrowolska@wszzkielce.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wszzkielce.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-44e0ad97-3522-11ef-acf6-4e696a6d8c25

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414196

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 389862-2024

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

PAKIET NR 6 – MATERIAŁY ZUŻYWALNE DO ZABIEGÓW STABILIZACJI TRZONU I NASADY BLIŻSZEJ I DALSZEJ KOŚCI PISZCZELOWEJ I UDOWEJ, KOŚCI RAMIENNEJ I PRZEDRAMIENNEJ ORAZ ICH NASAD

Umowa dla części nr 6

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

PAKIET NR 6 – MATERIAŁY ZUŻYWALNE DO
ZABIEGÓW STABILIZACJI TRZONU I NASADY BLIŻSZEJ I DALSZEJ KOŚCI
PISZCZELOWEJ I UDOWEJ, KOŚCI RAMIENNEJ I PRZEDRAMIENNEJ ORAZ ICH NASAD

3.9.) Główny kod CPV: 33184100-4 - Implanty chirurgiczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-28

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

24 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): CHM SP. Z O. O.

4.3.4.) Miejscowość: JUCHNOWIEC KOŚCIELNY

4.3.5.) Kod pocztowy: 16-061

4.3.6.) Województwo: podlaskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 92610 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 172356-2024

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-28

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 83322 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy