Dostawa videolaryngoskopów i stolików na instrumenty
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W BIAŁYMSTOKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414202
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414202/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 12:17
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e6d457cb-2fc0-44d0-befc-0174d2428f2a
- Identyfikator
- 5422534985
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414202 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa videolaryngoskopów i stolików na instrumenty
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W BIAŁYMSTOKU
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288610
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. M. Curie-Skłodowskiej 24A
1.4.2.) Miejscowość: Białystok
1.4.3.) Kod pocztowy: 15-276
1.4.4.) Województwo: podlaskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.4.7.) Numer telefonu: 85 831 88 09
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uskwb.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uskwb.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6d457cb-2fc0-44d0-befc-0174d2428f2a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414202
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00226920/01
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
4.8. Zakup jest realizowany w ramach umowy Nr KPOD.07.02-IP.10-0385/25/KPO/3/2025/515 o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego przedsięwzięcia pn. "Kompleksowa poprawa standardu diagnostyki i leczenia pacjentów z chorobami układu krążenia w USKwB"
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa videolaryngoskopów i stolików na instrumenty
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. videolaryngoskopów do Kliniki Kardiochirurgii z Blokiem Operacyjnym (BO) wraz z instalacją oraz szkoleniem, stanowiących nierozerwalną część dostawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera "Formularz ofertowo - cenowy" oraz "Załącznik nr 1.1. - Arkusz wymaganych parametrów technicznych (Pakiet nr 1)".
3.9.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
28 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ANMAR Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6462538085
4.3.3.) Ulica: Strefowa
4.3.4.) Miejscowość: Tychy
4.3.5.) Kod pocztowy: 43-100
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 24840 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00313938/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-16
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Na wniosek Wykonawcy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Poprawienie roku produkcji
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 24840 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |