„Opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Krasiczyn ”
Gmina Krasiczyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414203
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414203/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-31 12:17
- Lokalizacja
- Krasiczyn, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4d5d7489-377b-11ef-880f-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 7952306313
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414203 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
„Opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Krasiczyn ”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Krasiczyn
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900418
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Krasiczyn 177
1.4.2.) Miejscowość: Krasiczyn
1.4.3.) Kod pocztowy: 37-741
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.4.7.) Numer telefonu: 166718370
1.4.8.) Numer faksu: 166718370
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kraiczyn.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krasiczyn.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d5d7489-377b-11ef-880f-0e435a8a43bc
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414203
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00389416
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Krasiczyn ”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
„Opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Krasiczyn ”
3.9.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
17 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Xgeneris Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 383881274
4.3.3.) Ulica: Jagiellońska 48/39
4.3.4.) Miejscowość: Ustrzyki Dolne
4.3.5.) Kod pocztowy: 38-700
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 166050 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00433489/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-28
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 4
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zmiany prawne w związku z wejściem w życie nowelizacji ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmiana terminu wykonania przedmiotu umowy do dnia 31 grudnia 2025 r.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zmiany prawne w związku z wejściem w życie nowelizacji ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmiana terminu wykonania przedmiotu umowy do dnia 31 maja 2026 r.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
dostosowanie planu do zmian prawnych w związku z wejściem w życie nowelizacji ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmiana terminu wykonania przedmiotu umowy do dnia 31 sierpnia 2026 r.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 4
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
aktualizacja Regulaminu wyboru przedsięwzięć do objęcia wsparciem bezzwrotnym z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w Inwestycji A1.3.1 dotyczącego naboru przedsięwzięć w zakresie wdrożenia reformy planowania i zagospodarowania przestrzennego w gminie poprzez sporządzenie i przyjęcie planu ogólnego w zakresie zapisów § 4 ust. 3 i 4 owego regulaminu oraz załącznika nr 2
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
1) § 8 ust. 6 pkt 2 otrzymuje następujące brzmienie:
„II faktura końcowa po zakończeniu 100% prac oraz po uzyskaniu wszystkich pozytywnych opinii i uzgodnień oraz wprowadzeniu stosownych zmian wynikających z uzyskanych opinii i uzgodnień, oraz po publikacji uchwały o przyjęciu Planu Ogólnego Gminy Krasiczyn w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Krasiczyn, dla wystawienia której podstawę stanowić będzie protokół końcowy, potwierdzający należyte wykonanie przedmiotu umowy”
2) dodany zostaje § 8 ust. 6 pkt 3, który otrzymuje następujące brzmienie:
„3. Po uchwaleniu planu ogólnego, Wykonawca zobowiązuje się do niezwłocznego usunięcia ewentualnych wad, omyłek, błędów oraz wykonania czynności niezbędnych do ewentualnego doprowadzenia do zgodności projektu planu ogólnego z przepisami prawa w toku procedury nadzorczej prowadzonej przez Wojewodę Podkarpackiego oraz ponowne opracowanie niezbędnych dokumentów, za co nie będzie przysługiwać Wykonawcy dodatkowe wynagrodzenie.”
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 166050,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |