Świadczenie usług cateringowych dla dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej w Przedborzu, Szkoły Podstawowej w Górach Mokrych oraz Samorządowego Przedszkola w Przedborzu z podziałem na części
GMINA PRZEDBÓRZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414221
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414221/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-31 12:21
- Lokalizacja
- Przedbórz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f8896a3e-4dd9-46fe-a9d5-c66d4c732a6a
- Identyfikator
- 7722260234
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414221 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Świadczenie usług cateringowych dla dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej w Przedborzu, Szkoły Podstawowej w Górach Mokrych oraz Samorządowego Przedszkola w Przedborzu z podziałem na części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZEDBÓRZ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648296
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Mostowa 29
1.4.2.) Miejscowość: Przedbórz
1.4.3.) Kod pocztowy: 97-570
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.4.7.) Numer telefonu: 44 781 22 61 do 65
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: umprzedborz@pro.onet.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.przedborz.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f8896a3e-4dd9-46fe-a9d5-c66d4c732a6a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414221
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00288993
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Świadczenie usług cateringowych dla dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej w Przedborzu, Szkoły Podstawowej w Górach Mokrych oraz Samorządowego Przedszkola w Przedborzu z podziałem na części
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Opis cz. II - Świadczenie usług cateringowych dla dzieci uczęszczających do Samorządowego Przedszkola w Przedborzu zawarty został w załączniku nr 5b do SWZ (szczegółowy opis przedmiotu zamówienia część II – Samorządowe Przedszkole w Przedborzu) oraz w załączniku 6b - Harmonogram dożywiania dzieci wraz z prognozowaną ilością posiłków w Samorządowym Przedszkolu w Przedborzu: w roku szkolnym 2025/2026 – część II
3.9.) Główny kod CPV: 55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych
55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
55322000-3 - Usługi gotowania posiłków
55320000-9 - Usługi podawania posiłków
55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-01
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-10-01 do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Usługowo Handlowa Sławomir Lara
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7721005132
4.3.3.) Ulica: ul. Trytwa 9
4.3.4.) Miejscowość: Przedbórz
4.3.5.) Kod pocztowy: 97-570
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 415330,50 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00480160/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 269339,50 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |