Sukcesywna dostawa jednorazowych materiałów niesterylnych na potrzeby ZOZ Ropczyce

Zespół Opieki Zdrowotnej w Ropczycach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00414262
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414262/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 12:29
Lokalizacja
Ropczyce, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-91ae6273-9f6e-4378-9576-883cb13bb397
Identyfikator
8181429388
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały medyczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414262 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywna dostawa jednorazowych materiałów niesterylnych na potrzeby ZOZ Ropczyce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej w Ropczycach

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690692118

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 54

1.4.2.) Miejscowość: Ropczyce

1.4.3.) Kod pocztowy: 39-100

1.4.4.) Województwo: podkarpackie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@zozropczyce.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zozropczyce.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91ae6273-9f6e-4378-9576-883cb13bb397

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414262

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00316933

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Sukcesywna dostawa jednorazowych materiałów niesterylnych na potrzeby ZOZ Ropczyce

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa niesterylnych wyrobów medycznych na potrzeby ZOZ Ropczyce oraz podległych placówek.

Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Formularz cenowy oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik do SWZ.

Przedmiot zamówienia jest asortymentem o ustalonych standardach jakościowych odnoszących się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia.

3.9.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-06

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2025-08-06 do 2026-08-05

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE MEDRES ZBIGNIEW MAJCHER

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690511298

4.3.3.) Ulica: Torowa 3

4.3.4.) Miejscowość: Rzeszów

4.3.5.) Kod pocztowy: 35-205

4.3.6.) Województwo: podkarpackie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 221427,50 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00402031/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-05

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 210158,18 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy