Dostawa gazów medycznych i technicznych dla Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o.o.

Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00414293
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414293/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 12:37
Lokalizacja
Konstancin-Jeziorna, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-683b44d0-08d5-4ad4-a49a-0bb775ca70d1
Identyfikator
1231194950
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Tlen

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414293 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa gazów medycznych i technicznych dla Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o.o.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o.o.

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142013120

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Wierzejewskiego 12

1.4.2.) Miejscowość: Konstancin-Jeziorna

1.4.3.) Kod pocztowy: 05-510

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@stocer.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stocer.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-683b44d0-08d5-4ad4-a49a-0bb775ca70d1

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414293

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00154744

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa gazów medycznych i technicznych dla Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o.o.

Umowa dla części nr 5

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

tlen medyczny- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznika nr 1 do SWZ (pakiet 5)

3.9.) Główny kod CPV: 24111900-4 - Tlen

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-16

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Messer Polska Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8510109326

4.3.4.) Miejscowość: Chorzów

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 184216,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00210779/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

wartość umowy nie została wyczerpana, a postępowanie przetargowe PN 18/2026 nie zostało zakończone

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Umowa TP 16/2025-5 ulega przedłużeniu do czasu wyłonienia wykonawcy w postępowaniu PN 18/2026

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 184216,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy