TP-25/24 Dostawa preparatów do dezynfekcji skóry i ran.
Zachodniopomorskie Centrum Onkologii
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414308
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414308/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 12:40
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bd0881d5-2d41-11ef-86d2-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 8512537776
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414308 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
TP-25/24 Dostawa preparatów do dezynfekcji skóry i ran.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zachodniopomorskie Centrum Onkologii
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000817391
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Strzałowska 22
1.4.2.) Miejscowość: Szczecin
1.4.3.) Kod pocztowy: 71-730
1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.4.7.) Numer telefonu: 914251409
1.4.8.) Numer faksu: 914251406
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: szpital@onkologia.szczecin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://onkologia.szczecin.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bd0881d5-2d41-11ef-86d2-4e696a6d8c25
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414308
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00398075
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
TP-25/24 Dostawa preparatów do dezynfekcji skóry i ran.
Umowa dla części nr 4
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Preparaty do dezynfekcji błon śluzowych, leczenia ran na bazie podchlorynów o stężeniu 40-60 ppm. CPV 33631600-8.
3.9.) Główny kod CPV: 33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-25
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Kikgel Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7732478124
4.3.3.) Ulica: Marii Curie-Skłodowskiej 7
4.3.4.) Miejscowość: Ujazd
4.3.5.) Kod pocztowy: 97-225
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 70260,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00460757/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 70260,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy |