Przebudowa dróg gminnych Ostrowik - Okrasin
GMINA RADZIŁÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414309
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414309/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-31 12:40
- Lokalizacja
- Radziłów, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-714f7a5d-c189-4601-bb68-8fa0c0b36b97
- Identyfikator
- 7191544050
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414309 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych Ostrowik - Okrasin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADZIŁÓW
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669737
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: pl. 500-lecia 14
1.4.2.) Miejscowość: Radziłów
1.4.3.) Kod pocztowy: 19-213
1.4.4.) Województwo: podlaskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminaradzilow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radzilow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-714f7a5d-c189-4601-bb68-8fa0c0b36b97
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414309
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00152140
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowa dróg gminnych Ostrowik - Okrasin
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
3.1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa dróg gminnych z miejscowości Ostrowik do miejscowości Okrasin wraz z przebudową skrzyżowania w miejscowości Okrasin o łącznej długości ok. 430 m.
3.2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
- przebudowę przepustu pod koroną drogi,
- przebudowę konstrukcji jezdni o nawierzchni bitumicznej szer. 5,0 m,
- przebudowę zjazdów o nawierzchni bitumicznej szer. 4,0 m oraz z kostki betonowej gr. 8 cm,
- przebudowę poboczy o nawierzchni z kruszywa szer. 1,0 – 1,25 m,
- wykonanie warstwy ścieralnej w rejonie skrzyżowania z betonu asfaltowego o gr. 4 cm,
- regulacja wysokościowa zasuw wodociągowych i studni kanalizacji sanitarnej,
- wyprofilowanie i uporządkowanie pasa drogowego poza poboczami,
- wyznaczenie i oznakowanie słupkami pasa drogowego.
* W ramach zadania należy także wykonać inwentaryzację geodezyjną powykonawczą.
3.3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia jest dostępny na załączonych do SWZ: dokumentacji projektowej i STWiORB, dotyczących w/w zadań. Dokumentacja stanowi załącznik do SWZ. Przedmiary załączone do SWZ mają charakter pomocniczy.
3.9.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
5 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe UNIDROG Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450099926
4.3.3.) Ulica: Robotnicza 4
4.3.4.) Miejscowość: Grajewo
4.3.5.) Kod pocztowy: 19-203
4.3.6.) Województwo: podlaskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 630623,89 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00217033/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
konieczność wykonania robót dodatkowych i robót zamiennych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Należy wykonać przebudowę przepustu pod drogą poprzez rozebranie i ułożenie rury karbowanej wraz z obrukowaniem. Wykonanie ścianek czołowych przepustu prefabrykowanych.
5.4.6.) Wartość zmiany: 21309,14
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 0 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |