„Inwestycje drogowe na terenie dróg gminnych - Przebudowa ul. Zgody - projekt”

GMINA MIEJSKA JAROSŁAW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00414369
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414369/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-31 12:57
Lokalizacja
Jarosław, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e5196d8c-b6c4-4afa-9987-eb80449685d6
Identyfikator
7922031550
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414369 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
„Inwestycje drogowe na terenie dróg gminnych - Przebudowa ul. Zgody - projekt”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA JAROSŁAW

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900520

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.4.2.) Miejscowość: Jarosław

1.4.3.) Kod pocztowy: 37-500

1.4.4.) Województwo: podkarpackie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@um.jaroslaw.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miastojaroslaw.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5196d8c-b6c4-4afa-9987-eb80449685d6

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414369

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz. U. S: 21/2026 68213-2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Inwestycje drogowe na terenie dróg gminnych - Przebudowa ul. Zgody - projekt”

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich opinii, zezwoleń, zgłoszeń, postanowień, pozwoleń i decyzji administracyjnych, opracowań i projektów pozwalających na realizację zadania inwestycyjnego pn.: „Inwestycje drogowe na terenie dróg gminnych - Przebudowa ul. Zgody” - zgodnie załącznikiem nr 2, nr 5 i nr 5a do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-08

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

130 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): CENTER-PROJEKT Marcin Rymarz

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7922080301

4.3.3.) Ulica: Jodłówka 331

4.3.4.) Miejscowość: Pruchnik

4.3.5.) Kod pocztowy: 37-560

4.3.6.) Województwo: podkarpackie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 46200,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz. U. S: 78/2026 275565-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-17

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 46200,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi